reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
W 11tc to może być wszystko :) No chyba, że nub by sterczał to już się nie położy ale leżący o niczym nie świadczy :) Dziewczyny tu pisały , że najbardziej wiarygodny jest po 13tc bo wtedy już malutkie szanse na to, że się podniesie :)
Niekoniecznie, widziałam na innym forum fotko nuba gdzie ewidentnie sterczal podczas usg prenatalnego, a na polowkowym okazalo się ze dziewczynka. Radość wielka tej mamy bo to 3 ciaza, a w domu 2 synow :-) Dlatego po jednym zdjęciu nie ma co oceniać nawet jak sterczy :-)
 
Niekoniecznie, widziałam na innym forum fotko nuba gdzie ewidentnie sterczal podczas usg prenatalnego, a na polowkowym okazalo się ze dziewczynka. Radość wielka tej mamy bo to 3 ciaza, a w domu 2 synow :-) Dlatego po jednym zdjęciu nie ma co oceniać nawet jak sterczy :-)
To wiadomo, że wszystko może się zdarzyć ale w 11tc to w ogóle wróżenie z fusów ;)
Na tym forum ostatnio czytałam historię dziewczyny, której "Syn" do 26tc (!) był chłopcem! Wrzucała foty, na których widać "przyrodzenie" i "jajca" i niespodzianka ! W 26tc okazało się, że to dziewczynka i dziewczynkę urodziła :D Historia z zeszłego roku, nie sprzed 10 lat ;) Jest taki wątek pomyłkowy, trafiłam na niego żeby mężowi udowodnić, że Nasz Syn z 16tc Synem pozostanie bo w tych czasach nie ma mowy o pomyłce :ninja2:
 
Ja obstawiam dziewczynkę, choć 11 tydz to, jest dość wcześnie. Daj znać jak kuzynka już się dowie :)

Jak sobie dziewczyny radzicie „w tym czasie” ? ja dostaje już szału
emoji849.png
emoji849.png
Z moją Dwójką szkolniaków na pewno nie ma mowy o nudzie. Do 15ej jestem nauczycielem z mocno ograniczoną cierpliwością ;) Ale czasami uda Nam się w przerwie wyjść na ogród i zrobić bałwana :D
 
To wiadomo, że wszystko może się zdarzyć ale w 11tc to w ogóle wróżenie z fusów ;)
Na tym forum ostatnio czytałam historię dziewczyny, której "Syn" do 26tc (!) był chłopcem! Wrzucała foty, na których widać "przyrodzenie" i "jajca" i niespodzianka ! W 26tc okazało się, że to dziewczynka i dziewczynkę urodziła :D Historia z zeszłego roku, nie sprzed 10 lat ;) Jest taki wątek pomyłkowy, trafiłam na niego żeby mężowi udowodnić, że Nasz Syn z 16tc Synem pozostanie bo w tych czasach nie ma mowy o pomyłce :ninja2:
Ja to juz mam pomysl, ze jak okaze sie ze bede musiala rodzić sama...to powiem mężowi ze urodziłam córke 😂🤣😂
A tak wogóle to powiem Wam że mam kochane dzieci. Moja córka 3 latka któregoś dnia pytam się jej kogo kocha, ona wymienia oczywiście: mame, tate, brata, Nikosia (pokazując na mój brzuch) i Rozalke (pokazując na moją głowe). Bo jak oglądaliśmy stare zdjęcia i dzieci pytaly się gdzie oni są, to mówiliśmy że byli w planach. Oczywiście pytanie, co to znaczy w planach to mówiłam że mama z tatą mieli Was w myślach w głowie. I ona oczywiście chcę jeszcze Rozalke bo sama nie chce mieć pokoju :p
Albo ostatnio syn spadł z pufy dosłownie na główkę na gres i ja oczywiście mowie do nich "czy musicie mnie tak stresować. Chcecie aby mama wcześniej urodzila?". A córka: "taaaaaak". Ona nawet lalke nawala Nikoś :p i chodzi po domu z wózkiem i pieskiem :-)
 
Ja to juz mam pomysl, ze jak okaze sie ze bede musiala rodzić sama...to powiem mężowi ze urodziłam córke 😂🤣😂
A tak wogóle to powiem Wam że mam kochane dzieci. Moja córka 3 latka któregoś dnia pytam się jej kogo kocha, ona wymienia oczywiście: mame, tate, brata, Nikosia (pokazując na mój brzuch) i Rozalke (pokazując na moją głowe). Bo jak oglądaliśmy stare zdjęcia i dzieci pytaly się gdzie oni są, to mówiliśmy że byli w planach. Oczywiście pytanie, co to znaczy w planach to mówiłam że mama z tatą mieli Was w myślach w głowie. I ona oczywiście chcę jeszcze Rozalke bo sama nie chce mieć pokoju :p
Albo ostatnio syn spadł z pufy dosłownie na główkę na gres i ja oczywiście mowie do nich "czy musicie mnie tak stresować. Chcecie aby mama wcześniej urodzila?". A córka: "taaaaaak". Ona nawet lalke nawala Nikoś :p i chodzi po domu z wózkiem i pieskiem :-)
Mój 5 latek ostatnio powiedział, że nie może się doczekać aż będę miała malutki brzuszek . Zdziwiona zapytałam dlaczego a On "Bo wtedy urodzisz siostrzyczkę". Chodziło Jemu też o czwarte dziecko, którego absolutnie po tej ciąży nie mam w planach ;) Na szczęście teraz już oswoił się z myślą, że będzie miał brata i wczoraj np. popsikał mi pępek męskimi perfumami hahahahaha
 
Mój 5 latek ostatnio powiedział, że nie może się doczekać aż będę miała malutki brzuszek . Zdziwiona zapytałam dlaczego a On "Bo wtedy urodzisz siostrzyczkę". Chodziło Jemu też o czwarte dziecko, którego absolutnie po tej ciąży nie mam w planach ;) Na szczęście teraz już oswoił się z myślą, że będzie miał brata i wczoraj np. popsikał mi pępek męskimi perfumami hahahahaha
Słodkie. To mój 5ciolatek jakby się teraz okazało że dziewczynka to by się chyba poplakal. On od początku nastawiony był na brata. Kupiłam im już jednakowe piżamki to cieszył się jak nie wiem co :-) i mówił że będziemy ich mylić.
 
Słodkie. To mój 5ciolatek jakby się teraz okazało że dziewczynka to by się chyba poplakal. On od początku nastawiony był na brata. Kupiłam im już jednakowe piżamki to cieszył się jak nie wiem co :-) i mówił że będziemy ich mylić.
Nasz Mały w ogóle nie chciał słyszeć o rodzeństwie ale jak już to tylko siostra i przeszłam dość ciężki etap bo z Najmniejszego cieszyłam się chyba tyko ja ze Starszym Synem. Dla mnie było najważniejsze tylko to, że dzieciątko zdrowe i mimo, że jakoś przeraża mnie wizja małej dziewczynki to oczywiście też bym się bardzo cieszyła bo moje, wyczekane, wystarane i zdrowe :)
Niestety mąż mój w Syna nadal nie wierzy i nie podziela mojego entuzjazmu, Jego rodzina w ogóle "tylko córkę będzie kochać bo Synki to Synki" , przyjaciółka na wieść o chłopcu zareagowała "szkoda" więc miałam mały kryzys bo żal mi tego Maluszka, który dla mnie jest wszystkim a dla reszty tylko trzecim Synem. Nie wiem, czy przez to gorszym dzieckiem ale ludzie są naprawdę wstrętni i chyba niedojrzali skoro płeć stanowi jakiś wyznacznik.
To się wygadałam ;)
 
reklama
U mnie jest koszmar, z natury nie należymy do domatorów i nie możemy sobie miejsca znaleźć. Przeczytałam wszystkie zaległe książki, wysprzątane mam mieszkanie, garaż, piwnice, wyczyszczone samochody i rowery. Nawet w głowie mam plan gdzie w przyszłości będzie stało łóżeczko 😂😂
Ja ostatnio na oglądałam się u koleżanek córeczek i nawet głowę przestawiłam, że nawet chciałabym drugą córkę, tyle pięknych ubranek jest, ale córka bardzo chce mieć brata i ciągle powtarza, że brakuje u nas w domu małego chłopczyka. Więc nie wiem jak to marzenie spełnię.
 
Do góry