reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Dwa+Trzy - taka u nas niestety jest mentalność ludzi, najpierw mówią, potem myślą (albo nie myślą wcale ). A jak ktoś ma lepszy czas w swoim życiu to pojawia się złośliwość i zazdrość. Nie wspomnę o ludziach, którzy zawsze mają pretensje do zamożnych ludzi i zawsze pojawiają się głupie docinki.
 
reklama
U mnie jest koszmar, z natury nie należymy do domatorów i nie możemy sobie miejsca znaleźć. Przeczytałam wszystkie zaległe książki, wysprzątane mam mieszkanie, garaż, piwnice, wyczyszczone samochody i rowery. Nawet w głowie mam plan gdzie w przyszłości będzie stało łóżeczko 😂😂
Ja ostatnio na oglądałam się u koleżanek córeczek i nawet głowę przestawiłam, że nawet chciałabym drugą córkę, tyle pięknych ubranek jest, ale córka bardzo chce mieć brata i ciągle powtarza, że brakuje u nas w domu małego chłopczyka. Więc nie wiem jak to marzenie spełnię.
Jakby nie wyszło, to proponuję psa wziąć :D Ja mam dwie dziewczyny moje :D
No ja tych ubranek zawsze zazdroszczę bo chłopca ciężej ubrać ;) Nie ma takiego wyboru a chciałabym poszaleć ;)

@Dwa+Trzy - taka u nas niestety jest mentalność ludzi, najpierw mówią, potem myślą (albo nie myślą wcale ). A jak ktoś ma lepszy czas w swoim życiu to pojawia się złośliwość i zazdrość. Nie wspomnę o ludziach, którzy zawsze mają pretensje do zamożnych ludzi i zawsze pojawiają się głupie docinki.
Żebyś wiedziała, że tak jest! My w życiu do wszystkiego sami dochodziliśmy i ja doskonale znam i pamiętam "chude lata" ale inni już zapomnieli i odzywa się typowa zawiść.
Teraz przy tej sytuacji też nie jest już tak kolorowo i mam wrażenie, że Ci "życzliwi" poczuli ulgę.. Jakie to obrzydliwe :/
 
Dla chłopca też są super ciuszki. Ja uwielbiam marynarski wzór, mój starszak lubi Tshirt z tymi obkrecanymi cekinami :-) kupilam mu juz druga taką koszulkę tą z piłką bo narazie mial jedną z czerwona wyścigówą :-)
I dla malucha tym bardziej więcej fajnych ciuszków :D i słodkie koszule takie malutkie :-)
20200404_135941.jpg
 
Dla chłopca też uwielbiam ubranka, zwłaszcza jeśli ma się już córkę w domu [emoji23]

Temat psa jest u nas zakończony. Wychowałam się z psami i zawsze powtarzam, jak mam mieć psa, to wole kolejne dziecko ;) nie oszukujmy się, przy psie jest mase pracy, zwłaszcza jeśli mieszka się w bloku. Nas często nie ma w domu więc nie chce krzywdy robić, zwierzak też ma uczucia. Nam nie ma kto zostać z dzieckiem, więc z psem tym bardziej nikt nie zostanie.
 
Jakby nie wyszło, to proponuję psa wziąć :D Ja mam dwie dziewczyny moje :D
No ja tych ubranek zawsze zazdroszczę bo chłopca ciężej ubrać ;) Nie ma takiego wyboru a chciałabym poszaleć ;)


Żebyś wiedziała, że tak jest! My w życiu do wszystkiego sami dochodziliśmy i ja doskonale znam i pamiętam "chude lata" ale inni już zapomnieli i odzywa się typowa zawiść.
Teraz przy tej sytuacji też nie jest już tak kolorowo i mam wrażenie, że Ci "życzliwi" poczuli ulgę.. Jakie to obrzydliwe :/

Moi „ pseudo przyjaciele ” na pewno też poczują ulgę jak będę w ciąży z drugą córką [emoji23] przecież tradycyjna polska rodzina powinna mieć tzw parkę, dzieci tej samej płci to życiowy pech [emoji23]
 
Dla chłopca też są super ciuszki. Ja uwielbiam marynarski wzór, mój starszak lubi Tshirt z tymi obkrecanymi cekinami :-) kupilam mu juz druga taką koszulkę tą z piłką bo narazie mial jedną z czerwona wyścigówą :-)
I dla malucha tym bardziej więcej fajnych ciuszków :D i słodkie koszule takie malutkie :-)
Zobacz załącznik 1101393
Tyle, że ja mam całą wyprawkę dla chłopca i jeszcze mogę się podzielić bo nie dość, że po moich to jeszcze w rodzinke same chłopaki ;) A te najmniejsze ciuszki to po jednym razie założone. Dla dziewczynki musiałabym kupić wszystko od podstaw :D

Moi „ pseudo przyjaciele ” na pewno też poczują ulgę jak będę w ciąży z drugą córką [emoji23] przecież tradycyjna polska rodzina powinna mieć tzw parkę, dzieci tej samej płci to życiowy pech [emoji23]
To wyobraź sobie jakim "pechem" jest Trójka dzieci jednej płci hahaha
Ja się wychowałam ze zwierzakami i bez nich żyć nie potrafię, roboty po korek ale bez nich totalna nuda ;) Mam całą chatę adopciaków od gadów, przez ptaki, ryby do ssaków i jest cudownie :D
Marzy mi się jeszcze kurnik i chlewik jakiś ale mąż zagroził wyprowadzką hahaha
 
Tyle, że ja mam całą wyprawkę dla chłopca i jeszcze mogę się podzielić bo nie dość, że po moich to jeszcze w rodzinke same chłopaki ;) A te najmniejsze ciuszki to po jednym razie założone. Dla dziewczynki musiałabym kupić wszystko od podstaw :D


To wyobraź sobie jakim "pechem" jest Trójka dzieci jednej płci hahaha
Ja się wychowałam ze zwierzakami i bez nich żyć nie potrafię, roboty po korek ale bez nich totalna nuda ;) Mam całą chatę adopciaków od gadów, przez ptaki, ryby do ssaków i jest cudownie :D
Marzy mi się jeszcze kurnik i chlewik jakiś ale mąż zagroził wyprowadzką hahaha

Podziwiam ;) my mamy duże akwarium i czasami jest problem typu „kiedy karmiłeś rybki ?” Gdybym miała dom z ogródkiem to na psa może i bym się zgodziła, wsumie zawsze mówiłam, że będę miała 3 dzieci plus psa [emoji23] póki co wypisuje się [emoji23]

Co do wyprawki ja nie mam nic, także wszytko będę kompletować od podstaw, ale tym razem z głową [emoji23]
 
Witam , nie wiem czy mnie pamiętacie ale byłam to dwa lata temu. Dla przypomnienia mam dwie córki chciałabym mieć trzecie dziecko i chciałabym syna. Córki są spełnieniem moich marzeń a dopełnieniem jest trzecie dziecko, skrycie chciałabym żeby był to chłopiec bo wiem że mąż by się bardzo ucieszył. Starania mialy ruszyc na wiosnę ale teraz ze względu na wirusa myślę że trzeba je jeszcze odłożyć.
Na pewno nie doczytam co tu się działo podczas mojej nieobecności, liczę że marzenia większości się spełniły.
Czy są tu mamy liczące na płeć męską??

Pamiętam naszego rodzynka misia czy udało mu się ustrzelić chłopca z Lady Comp??
 
Witam , nie wiem czy mnie pamiętacie ale byłam to dwa lata temu. Dla przypomnienia mam dwie córki chciałabym mieć trzecie dziecko i chciałabym syna. Córki są spełnieniem moich marzeń a dopełnieniem jest trzecie dziecko, skrycie chciałabym żeby był to chłopiec bo wiem że mąż by się bardzo ucieszył. Starania mialy ruszyc na wiosnę ale teraz ze względu na wirusa myślę że trzeba je jeszcze odłożyć.
Na pewno nie doczytam co tu się działo podczas mojej nieobecności, liczę że marzenia większości się spełniły.
Czy są tu mamy liczące na płeć męską??

Pamiętam naszego rodzynka misia czy udało mu się ustrzelić chłopca z Lady Comp??

Hej, ja Cię pamiętam :) też liczę na chłopca bo w domu mam córkę, ale plany są bardziej odległe, raz, że wyszło u mnie PCOS i muszę teraz być na antykoncepcji, a dwa - wirus, więc do póki sytuacja się nie uspokoi, na drugie dziecko na pewno świadomie się nie zdecyduje.
Odnoście rodzynka @mis0890 - oczekuje drugiej córki. Także LCB pomógł w drugą stronę.
 
reklama
Do góry