reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Udało się😃 test zrobiłam przed chwilą🙈 wcześniej nie testowałam bo nie było zadnych objawów a spełniający okres to u mnie norma🙉 jajku jaka jestem szczęśliwa. Byłam caly czas nastawiona że nie udało sie. W ubiegłym cyklu cały czas myślałam czy uda się, szukałam objawów. W dwie ciążę zaszlam w pierwszych cyklach starań to dlaczego teraz miało by byc inaczej. Takie były myśli. A teraz przy staraniach o 3 negatywny test dobił mnie..... Pierwszy cykl nie udany to przeciez drugi tez nie. Nie myślałam w ogóle. A dzis myślę zaryzykuje. Przynajmniej bede wiedzieć na czym stoję😃😃😃😃😃
Gratulacje. Nudnej i zdrowej ciąży 👌 Czułam, że u Ciebie to właśnie to.
Super mocne kreseczki. Ile po terminie @ jesteś ?
 
reklama
Ja nie mam w ogóle objawów. W ubiegłym tyg pobolewał mnie brzuch na dole ale bylam przekonana że to na okres. Ja ten cykl podchodziłam w ten sposób że uda sie to uda,nie to nie. Patrzyłam juz nawet ile testów owu mi zostało, kupiłam podpaski...... Az dzisiaj kupiłam test zeby zobaczyć czy będa te dwie krechy czy nie (praktycznie zaraz robiły sie 2, nie musiałam czekać 5 min tak jak jest napisane na ulotce aby odczytać wynik) i ta radość😃😃😃😃😃 więc bądź dobrej myśli. Często psychika tez utrudnia zajście. Jak się za bardzo spina to wtedy nie wychodzi. Ja ten cykl brałam w ten sposób ze uda sie to uda nie to następny miesiąc będę testowac. I akurat udało się. A poprzedni to po przytulankach codziennie myślałam czy sie udało a nawet bylam przekonana ze sie udalo bo dwie poprzednie ciążę za pierwszym podejsciem. I byl szok jak zobaczyłam 1 kreche. Patrzyłam i patrzyłam pod różnym kontem bo moze akurat zobaczę chociaż cień drugiej kreski. A tu nic😱 więc czekaj na termin spodziewanego okresu i zrób test😃 odpuscilas wiec pewnie tez udało się😃😃😃
Gratulacje super to teraz spokojnej ciąży 🙂 Wiedzialam ze ci się uda 😉
 
o kurczę jak piękne kreseczki 😍 super gratulacje kochana 😘 tak bardzo cieszę się razem z Tobą 😁😁😁 trzymałas nas tu w niecierpliwości nie pisząc nic 😅 A jak się czujesz? Jakieś objawy masz czy nic ? No i oczywiście życzę byście zdrowo rosły z maluszkiem 🥰

U mnie te, właśnie 3 cykl starań oo odstawieniu tabletek. tak jak już wcześniej pisałam ale widmo może nie pamiętacie bo trochę nas tu pisze... ten cykl w ogóle mam podejście olewajace bo teraz jak teoretycznie powinnam mieć dni płodne to mam nocki i brak możliwości na Przytulanki z mezem. Weekend był dla intensywny jeśli chodzi o amory ale i tak wątpię żeby coś tam dało radę przetrwać do owulacji jeśli ta wogole była. Ostatnie dwa cykle czułam przy owulacji pobolewanie jajnika. Teraz od niedzieli kilka a może u kilkanaście razy w ciągu dnia czuje pobolewanie podbrzusza jak na okres. Wcześniej myślałam że to po sobotnich przytulankach bo raz było dość doglebnie ale chyba by już brzuch przestał pobolewac? Także jak dostanę okres a pewnie tak będzie to będę musiała chyba w końcu zapisać się do gina żeby sprawdził w ogóle jak u mnie sytuacja się ma po odstawieniu tabletek i czy w ogóle nie ma żadnych przeciwwskazań do starań 😒trochę te pobolewanie mnie martwi
Mecenasowa27 ja tam czuje ze u Ciebie też będą 2 piękne kreseczki ✊🙂 mnie też od czasu do czasu pobolewa podbrzusze takie dziwne uczucie ale to mogą być także urojenia 😂
 
PragneSyna a jak staranka, wyglądały? 😊

Mnie też, pobolewa podbrzychem. Ale może to że biore ten agnus Castus. No i trochę stresy mam 😕
Pamietacie jak wstawiłam zdjęcie małej Aureli mojej siostry.
Moja siostra 43 lata, 24 września urodziła. Piec dni później czyli przedwczoraj umarła jej inna córka 20 lat... Moja chrześnica. Nie potrafię sie z tym pogodzić 😥 siostra moja w Holandia ona tam pojechała tylko do pracy sezonowej ta moja chrześnica ogólnie chorowała na cukrzycę znaleźli ją leżącą już nic jej nie funkcjonowało. Będą robić sekcje zwłok żeby stwierdzić przyczynę. Ja w niemczech niemam możliwości tam teraz jechać. Masakra jakaś 😕
Przepraszam, że takie smutki tu wylewam...
Dobranoc wam wszystkim

Dziś mi się śniło że byłam na porodówce rodziłam jedno dziecko, drugie I trzecie w szoku byłam bo miało być jedno a tu trojaczki. Ale szczęśliwa byłam bo trzy córeczki 😉
Fajnie, że chociaż w śnie to przeżyłam..
Ok dobranoc 😘😘😘
 
PragneSyna a jak staranka, wyglądały? 😊

Mnie też, pobolewa podbrzychem. Ale może to że biore ten agnus Castus. No i trochę stresy mam 😕
Pamietacie jak wstawiłam zdjęcie małej Aureli mojej siostry.
Moja siostra 43 lata, 24 września urodziła. Piec dni później czyli przedwczoraj umarła jej inna córka 20 lat... Moja chrześnica. Nie potrafię sie z tym pogodzić 😥 siostra moja w Holandia ona tam pojechała tylko do pracy sezonowej ta moja chrześnica ogólnie chorowała na cukrzycę znaleźli ją leżącą już nic jej nie funkcjonowało. Będą robić sekcje zwłok żeby stwierdzić przyczynę. Ja w niemczech niemam możliwości tam teraz jechać. Masakra jakaś 😕
Przepraszam, że takie smutki tu wylewam...
Dobranoc wam wszystkim

Dziś mi się śniło że byłam na porodówce rodziłam jedno dziecko, drugie I trzecie w szoku byłam bo miało być jedno a tu trojaczki. Ale szczęśliwa byłam bo trzy córeczki 😉
Fajnie, że chociaż w śnie to przeżyłam..
Ok dobranoc 😘😘😘
Boże to straszne co piszesz taka młoda dziewczyna, całe życie przed nią było 😭
 
PragneSyna a jak staranka, wyglądały? 😊

Mnie też, pobolewa podbrzychem. Ale może to że biore ten agnus Castus. No i trochę stresy mam 😕
Pamietacie jak wstawiłam zdjęcie małej Aureli mojej siostry.
Moja siostra 43 lata, 24 września urodziła. Piec dni później czyli przedwczoraj umarła jej inna córka 20 lat... Moja chrześnica. Nie potrafię sie z tym pogodzić 😥 siostra moja w Holandia ona tam pojechała tylko do pracy sezonowej ta moja chrześnica ogólnie chorowała na cukrzycę znaleźli ją leżącą już nic jej nie funkcjonowało. Będą robić sekcje zwłok żeby stwierdzić przyczynę. Ja w niemczech niemam możliwości tam teraz jechać. Masakra jakaś 😕
Przepraszam, że takie smutki tu wylewam...
Dobranoc wam wszystkim

Dziś mi się śniło że byłam na porodówce rodziłam jedno dziecko, drugie I trzecie w szoku byłam bo miało być jedno a tu trojaczki. Ale szczęśliwa byłam bo trzy córeczki 😉
Fajnie, że chociaż w śnie to przeżyłam..
Ok dobranoc 😘😘😘
To straszne. Naprawdę mi przykro i Ci współczuję. Podejrzewam, że była na insulinie ? Niedocukrzenie ? Przerabiałam to tyle razy, że koszmar. Jakiś cud mnie uratował i moje dziecko też. Niestety w takim przypadku liczą się minuty, a oni nie potrafią tego leczyć. I to jest przerażające, że młoda osoba umiera, bo nie udzielili jej odpowiedniej pomocy i leczenia.
 
PragneSyna a jak staranka, wyglądały? 😊

Mnie też, pobolewa podbrzychem. Ale może to że biore ten agnus Castus. No i trochę stresy mam 😕
Pamietacie jak wstawiłam zdjęcie małej Aureli mojej siostry.
Moja siostra 43 lata, 24 września urodziła. Piec dni później czyli przedwczoraj umarła jej inna córka 20 lat... Moja chrześnica. Nie potrafię sie z tym pogodzić 😥 siostra moja w Holandia ona tam pojechała tylko do pracy sezonowej ta moja chrześnica ogólnie chorowała na cukrzycę znaleźli ją leżącą już nic jej nie funkcjonowało. Będą robić sekcje zwłok żeby stwierdzić przyczynę. Ja w niemczech niemam możliwości tam teraz jechać. Masakra jakaś 😕
Przepraszam, że takie smutki tu wylewam...
Dobranoc wam wszystkim

Dziś mi się śniło że byłam na porodówce rodziłam jedno dziecko, drugie I trzecie w szoku byłam bo miało być jedno a tu trojaczki. Ale szczęśliwa byłam bo trzy córeczki 😉
Fajnie, że chociaż w śnie to przeżyłam..
Ok dobranoc 😘😘😘
oj bardzo mi przykro ! trzymaj sie kochana!
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Dawno mnie tu nie było, ale jestem :) widzę, że dużo się dzieje i dużo nowych osób jest - super, im więcej tym lepiej. @Elenaa i @Dwa+Trzy serdecznie gratuluję dzieciaczków 🥰
Ostatnie pół roku miałam dość intensywne, temat drugiego dziecka spadł na dalszy plan, do tego mam PCOS więc się nie udzielałam. @PragneSyna gratuluję i trzymam kciuki 😍 @Szczęśliwa3 super, że się udało, wyślij nam tu trochę niebieskiego pyłu 😉 @milla1982 gdziekolwiek jesteś to Cię pozdrawiam 😘 @princess_88 za Ciebie i różowe marzenie również trzymam kciuki. Te dziewczyny, które pominęłam przepraszam, ciężko nadrobić tyle miesięcy. Miłego i pozytywnego dnia dla Was :) oczywiście za wszystkie trzymam kciuki :)
 
Do góry