reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja mam dzisiaj 18 dzień cyklu i tak źle się czuję 😔 mam plamienie i boli mnie jajnik do tego mam obniżoną temperatura 36.1 i cały czas czuję jakby mnie coś brało 😔
 
reklama
Magic_87 cieszę się bardzo 🤗 i Gratuluję. Super , że udało się za pierwszym razem 😊 trochę stresów odpadło 😁 no to teraz lodówka stoi otworem dla was 😀
Życzę Ci żeby spełniło się twoje marzenie różu. Zasługujecie na to, po tym co zrobiliście, żeby tak było 🤗
 
O tak jak chcecie dziewczyny to pytajcie o wszystko bo pewnie coś pominęłam u nas odstęp na 100% był ok. 45h a i mieliśmy 1 strzał, wstrzemiezliwosc przed 12 dni. Co do diety to wyeliminowalam ziemniaki pomidory słodkie i słone rzeczy mój mąż nawet nie miał z tym problemu chociaż szkoda było mi go jak posadził sobie pomidory i wszystko wydawał kolegom z pracy. Diety trzymaliśmy się ostro i to była dieta z niskim IG nie jedliśmy niczego co nie byłoby wskazane dla cukrzyków no i redukcja kalorii wszystko sprawdzałam w tabelkach w necie tak samo to co chciałam zrobić na obiad to każdy składnik sprawdzałam. Gotowałam po prostu 2 obiady jeden dla nas drugi dla dzieci albo my nie jedliśmy 😂 ogólnie też w ogóle niue było u nas kolacji tylko dzieciaki. A i u nas staranka były w nocy
A czy mozesz powiedziec co pilas ?? Bo rozumiem, ze kawe odstawiliscie. No i zdradz co zrobilas ze maz byl w stanie na diecie byc nie mowiac o braniu suple ??? :)
 
A czy mozesz powiedziec co pilas ?? Bo rozumiem, ze kawe odstawiliscie. No i zdradz co zrobilas ze maz byl w stanie na diecie byc nie mowiac o braniu suple ??? :)
Maz pił tylko wodę i gorzka herbatę ale to 1 w pracy, a ja tylko wodę niestety należę do malo pijących. Zrobił to dla mnie bo widział jak mi zależy no i też dla siebie bo chciałby mieć ta córeczkę ogólnie jest bardzo rodzinny i zawsze chciał 3 dzieci mówił 2 chłopców i na końcu dziewczynkę ja chciałam już druga dziewczynkę 😋 a zobaczymy co z tego planowania wyjdzie powiedział mi tylko że jeżeli z tych wszystkich kombinacji wyszedłby chłopiec mam wam to napisać żeby już zadna z was nie musiała kombinować i zmuszać faceta do diet supli no i dla niego najgorsze badań krwi 😂😂😂
A i mój wiedział że bierze suple ale nie jakie dawałam mu wszystko do kieliszka tylko potem się pytał co mu daje bo libido mu spadło 😂 i że wszystko mu staje w gardle bo tyle tego 😂😂😂
Ogólnie jak facet się buntuje nie mów co dajesz tylko powiedz ze witaminy bo w dobie coronki trza dbać o zdrowie 😂😂😂 ja chyba tak bym robiła
 
Ostatnia edycja:
Ja wpisywałam ogólnie na Google i tam wyskoczy ci kilka chyba wszystkie tak samo przeliczają, masz długie cykle ja mam krótkie i miesiączke miałam 17.09 to twój termin będzie przesunięty
 
Maz pił tylko wodę i gorzka herbatę ale to 1 w pracy, a ja tylko wodę niestety należę do malo pijących. Zrobił to dla mnie bo widział jak mi zależy no i też dla siebie bo chciałby mieć ta córeczkę ogólnie jest bardzo rodzinny i zawsze chciał 3 dzieci mówił 2 chłopców i na końcu dziewczynkę ja chciałam już druga dziewczynkę 😋 a zobaczymy co z tego planowania wyjdzie powiedział mi tylko że jeżeli z tych wszystkich kombinacji wyszedłby chłopiec mam wam to napisać żeby już zadna z was nie musiała kombinować i zmuszać faceta do diet supli no i dla niego najgorsze badań krwi 😂😂😂
A i mój wiedział że bierze suple ale nie jakie dawałam mu wszystko do kieliszka tylko potem się pytał co mu daje bo libido mu spadło 😂 i że wszystko mu staje w gardle bo tyle tego 😂😂😂
Ogólnie jak facet się buntuje nie mów co dajesz tylko powiedz ze witaminy bo w dobie coronki trza dbać o zdrowie 😂😂😂 ja chyba tak bym robiła
Nie wyobrażam sobie faszerować kogoś suplami itd. bez jego wiedzy i zgody... troche słabe zachowanie
 
reklama
Maz pił tylko wodę i gorzka herbatę ale to 1 w pracy, a ja tylko wodę niestety należę do malo pijących. Zrobił to dla mnie bo widział jak mi zależy no i też dla siebie bo chciałby mieć ta córeczkę ogólnie jest bardzo rodzinny i zawsze chciał 3 dzieci mówił 2 chłopców i na końcu dziewczynkę ja chciałam już druga dziewczynkę 😋 a zobaczymy co z tego planowania wyjdzie powiedział mi tylko że jeżeli z tych wszystkich kombinacji wyszedłby chłopiec mam wam to napisać żeby już zadna z was nie musiała kombinować i zmuszać faceta do diet supli no i dla niego najgorsze badań krwi 😂😂😂
A i mój wiedział że bierze suple ale nie jakie dawałam mu wszystko do kieliszka tylko potem się pytał co mu daje bo libido mu spadło 😂 i że wszystko mu staje w gardle bo tyle tego 😂😂😂
Ogólnie jak facet się buntuje nie mów co dajesz tylko powiedz ze witaminy bo w dobie coronki trza dbać o zdrowie 😂😂😂 ja chyba tak bym robiła
No chyba tak wlasnie zrobie :D. A powiedz mi jak z piwem jest tez nie można??
 
Do góry