reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
No chyba tak wlasnie zrobie :D. A powiedz mi jak z piwem jest tez nie można??
Nie za bardzo już lepiej szyszki chmielu 🙂
PragneSyna tak jestem rocznik 1987 😋
Naomi ją z tym problemu nie miałam mój wiedział a poza tym nie faszeruje się kogoś tylko swojego męża i soryy nie dajemy tu żadnych supli mogących szkodliwie dzxialav na zdrowie akurat mojemu mężowi się przydało bo lysial a tak mu lysienie się zatrzymało
 
Nie za bardzo już lepiej szyszki chmielu 🙂
PragneSyna tak jestem rocznik 1987 😋
Naomi ją z tym problemu nie miałam mój wiedział a poza tym nie faszeruje się kogoś tylko swojego męża i soryy nie dajemy tu żadnych supli mogących szkodliwie dzxialav na zdrowie akurat mojemu mężowi się przydało bo lysial a tak mu lysienie się zatrzymało
Nie wyobrażam sobie faszerować kogoś suplami itd. bez jego wiedzy i zgody... troche słabe zachowanie
Oj tam od razu bez zgody. Przecież nie wrzucała mu na siłę do gardła :D trochę luzu!
 
Nie za bardzo już lepiej szyszki chmielu 🙂
PragneSyna tak jestem rocznik 1987 😋
Naomi ją z tym problemu nie miałam mój wiedział a poza tym nie faszeruje się kogoś tylko swojego męża i soryy nie dajemy tu żadnych supli mogących szkodliwie dzxialav na zdrowie akurat mojemu mężowi się przydało bo lysial a tak mu lysienie się zatrzymało
No prosze jak sie złożyło😂 ja tez jestem rocznik 1987🙈
 
Wiem że dziewczyny odradzały piwo a zalecały szyszki chmielu w piwie jest też alkohol i jest kaloryczne więc jak stosuje się diete niskokaloryczna to trochę samo się przeczy, może mało to znaczące ale jak bierze się wszystko pod uwagę to dla mnie też te szczegóły były istotne i jedna osoba piwko bedzie piła i nie będzie potrzebować żadnych wspomagaczy żeby mieć dzxiewczynke u mnie ostatnio mąż pił piwko przed owu no i syn heh ale jak dla mnie samo piwko to za mało 😋 ja wyeliminowałam wszystko co było ostatnio a i ostatnim razem mój mąż nie bral wszystkich suplementów tylko ja także raczej połowicznie to było
I jeszcze raz powtórzę żeby było jasne mój mąż na własne życzenie brał suplementy jedynie nie wiedział co dokładnie bo go to nie interesowało 😂
 
Magic_87 a jak długo Twój mąż przyjmował Licorice root ? Bo podobno można tylko 6 mc i potem przerwa musi być miesiąc. Bo ty Castagnus tego Vitexa to rok brałaś ? Ten inozytol to razem braliście rok czy tylko Ty ? I cały rok te suplementy w takich dużych ilościach ? I rok takiej diety bez żadnych wyjątków ?

Dużo tych pytań, ale na świeżo się najlepiej pamięta. 😋
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiem że dziewczyny odradzały piwo a zalecały szyszki chmielu w piwie jest też alkohol i jest kaloryczne więc jak stosuje się diete niskokaloryczna to trochę samo się przeczy, może mało to znaczące ale jak bierze się wszystko pod uwagę to dla mnie też te szczegóły były istotne i jedna osoba piwko bedzie piła i nie będzie potrzebować żadnych wspomagaczy żeby mieć dzxiewczynke u mnie ostatnio mąż pił piwko przed owu no i syn heh ale jak dla mnie samo piwko to za mało 😋 ja wyeliminowałam wszystko co było ostatnio a i ostatnim razem mój mąż nie bral wszystkich suplementów tylko ja także raczej połowicznie to było
I jeszcze raz powtórzę żeby było jasne mój mąż na własne życzenie brał suplementy jedynie nie wiedział co dokładnie bo go to nie interesowało 😂
[/QUOTE
Wiem że dziewczyny odradzały piwo a zalecały szyszki chmielu w piwie jest też alkohol i jest kaloryczne więc jak stosuje się diete niskokaloryczna to trochę samo się przeczy, może mało to znaczące ale jak bierze się wszystko pod uwagę to dla mnie też te szczegóły były istotne i jedna osoba piwko bedzie piła i nie będzie potrzebować żadnych wspomagaczy żeby mieć dzxiewczynke u mnie ostatnio mąż pił piwko przed owu no i syn heh ale jak dla mnie samo piwko to za mało 😋 ja wyeliminowałam wszystko co było ostatnio a i ostatnim razem mój mąż nie bral wszystkich suplementów tylko ja także raczej połowicznie to było
I jeszcze raz powtórzę żeby było jasne mój mąż na własne życzenie brał suplementy jedynie nie wiedział co dokładnie bo go to nie interesowało 😂
kurcze swoja droga to nieźle schudliście pewnie ;)
 
Do góry