reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A starasz się na chłopca czy na dziewczynkę czy kompletnie nie ma ci to znaczenia ?

Ja nie kończę staramek, myślę że dziś wieczorem też może coś być bo ostatnio męża nakrecam nawet przez smsy jakaś taka ochotę mam większą [emoji1787] a on lubi gdy jest w pracy i piszemy na temat seksu [emoji16]
To Ty juz dzis konczysz starania? Ja sie głeboko zastanawiam,czy jeszce wieczorkiem przyszaleć ,,dla pewnosci,, czy juz oczekiwac [emoji7] test dzis wyszedł piekny,ale czy to co wczoraj było wystaczy[emoji848]
 
reklama
A starasz się na chłopca czy na dziewczynkę czy kompletnie nie ma ci to znaczenia ?

Ja nie kończę staramek, myślę że dziś wieczorem też może coś być bo ostatnio męża nakrecam nawet przez smsy jakaś taka ochotę mam większą [emoji1787] a on lubi gdy jest w pracy i piszemy na temat seksu [emoji16]
Powiem tak, staramy sie od lipca, wtedy bardzo bardzoo chcialam corke. Teraz nie jestem tak ślepo zapatrzona w córke, bo widzę po moim cyklu,że z regularnoscia słabo. I chciałabym w ogóle zajść i mieć dzidzie swoja własna moja tylko..no i męża 😍 a jak los czy pomoc,sprawi że bedzie to zdrowa dziewczynka to bede najszczesliwa osoba na świecie😍 mamy dwóch synów, mąż marzy o Michalinie 😀 Ps. Ja tez mysle,ze wieczorem spuentujemy ten cykl tka kropeczka na I 🤔 🥰
 
Ostatnia edycja:
To trzeba działać ile się da. My jak staraliśmy sie o synka to w udanym cyklu Przytulanki były codziennie [emoji16]
Powiem tak, staramy sie od lipca, wtedy bardzo bardzoo chcialam corke. Teraz nie jestem tak ślepo zapatrzona w córke, bo widzę po moim cyklu,że z regularnoscia słabo. I chciałabym w ogóle zajść i mieć dzidzie swoja własna moja tylko..no i męża [emoji7] a jak los czy pomoc,sprawi że bedzie to zdrowa dziewczynka to bede najszczesliwa osoba na świecie[emoji7] mamy dwóch synów, mąż marzy o Michalinie [emoji3] Ps. Ja tez mysle,ze wieczorem spuentujemy ten cykl tka kropeczka na I [emoji848] [emoji3059]
 
Też się obawiam że to podświadomość działa na moje pobolewanie sutkow albo zwyczajnie wcześniej przy owu nie szukałam sygnałów
emoji39.png
Teraz jestem w pracy i doszedł ból brzucha u dołu i nie wiem właśnie ,czy to już owulacja czy coś dopiero ja zapowiada😊 nastawiłam się na miłostki wieczorne ,ale teraz nie wiem czy to już nie będzie strikte chlopczykowe 🤔
 
Dziewczyny moje u mnie chyba już po owulacji...zrobiłam teraz ukradkiem test w pracy i wam.pokaze te z domu i co mi wyszło teraz. Oceńcie czy już jest po owulacji? Czy to właśnie teraz jest. Czy w tej sytuacji dać spokój z nocnym staraniem? Magic odstawić już acard?
 

Załączniki

  • IMG_20201029_080710.jpg
    IMG_20201029_080710.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 39
  • IMG_20201029_174308.jpg
    IMG_20201029_174308.jpg
    867,6 KB · Wyświetleń: 39
Też teraz jestem w pracy do 22 i jak byłam w łazience to sprawdzałam czy sutki dalej bolą [emoji1787]bo tak to zero objawów, wkładka też w sumie trochę wilgotna więc sama nie wiem kiedy była czy może nadal jest owu chociaż testy już jasnieja. Ja acard brałam ostatni raz albo we wtorek wieczorem albo we środę rano a test pozytywny wyszedł mi we środę przed południem [emoji854] dzisiaj robiłam nawet dwa testy rano co prawda późno bo po 10 ale mały dał dziś pospać do 9 a drugi przed pracą. Jak wrócę z pracy będę też jeszcze raz robić z ciekawości.
Dziewczyny moje u mnie chyba już po owulacji...zrobiłam teraz ukradkiem test w pracy i wam.pokaze te z domu i co mi wyszło teraz. Oceńcie czy już jest po owulacji? Czy to właśnie teraz jest. Czy w tej sytuacji dać spokój z nocnym staraniem? Magic odstawić już acard?
Screenshot_20201029-182500_Premom.jpeg
 
Też teraz jestem w pracy do 22 i jak byłam w łazience to sprawdzałam czy sutki dalej bolą [emoji1787]bo tak to zero objawów, wkładka też w sumie trochę wilgotna więc sama nie wiem kiedy była czy może nadal jest owu chociaż testy już jasnieja. Ja acard brałam ostatni raz albo we wtorek wieczorem albo we środę rano a test pozytywny wyszedł mi we środę przed południem [emoji854] dzisiaj robiłam nawet dwa testy rano co prawda późno bo po 10 ale mały dał dziś pospać do 9 a drugi przed pracą. Jak wrócę z pracy będę też jeszcze raz robić z ciekawości. Zobacz załącznik 1194220
Też teraz jestem w pracy do 22 i jak byłam w łazience to sprawdzałam czy sutki dalej bolą [emoji1787]bo tak to zero objawów, wkładka też w sumie trochę wilgotna więc sama nie wiem kiedy była czy może nadal jest owu chociaż testy już jasnieja. Ja acard brałam ostatni raz albo we wtorek wieczorem albo we środę rano a test pozytywny wyszedł mi we środę przed południem [emoji854] dzisiaj robiłam nawet dwa testy rano co prawda późno bo po 10 ale mały dał dziś pospać do 9 a drugi przed pracą. Jak wrócę z pracy będę też jeszcze raz robić z ciekawości. Zobacz załącznik 1194220
Czyli jeżeli testy nam zaczynają jaśnieć to już po owulacji? Działać w takiej sytuacji?
kiedy wchodzisz z progesteronem?
 
reklama
Do góry