reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja również się witam w nowym roku i również życzę spełnienia marzeń :)

@PragneSyna - jak u Was? nie miałaś mieć przypadkiem jakoś teraz USG ? :)
Wczoraj miałam wizyte. Dzidziuś waży 203g czyli taka kruszynka. Ale wg tc prawidłowo. Wczoraj maleństwo wypieło na nas tyłek i nie chciało sie ujawnic kim jest. Ułożenie posladkowe. A szkoda bo byłam mega nastawiona że dowiem się w koncu to juz 19tc. Córki we wigilie dowiedziały sie ze beda miały rodzeństwo i fajnie byloby gdyby w sylwestra dowiedziały sie czy to siostra czy brat. No ale niestety musimy czekac do kolejnej wizyty za 4tyg. Kiedy to 19 tc przeleciało-nie wiem. Juz prawie półmetek. Amam wrażenie jakby to bylo wczoraj. Szkoda ze ten czas tak szybko nie mijał jak chodziłam do szkoły.😂
 
Wczoraj miałam wizyte. Dzidziuś waży 203g czyli taka kruszynka. Ale wg tc prawidłowo. Wczoraj maleństwo wypieło na nas tyłek i nie chciało sie ujawnic kim jest. Ułożenie posladkowe. A szkoda bo byłam mega nastawiona że dowiem się w koncu to juz 19tc. Córki we wigilie dowiedziały sie ze beda miały rodzeństwo i fajnie byloby gdyby w sylwestra dowiedziały sie czy to siostra czy brat. No ale niestety musimy czekac do kolejnej wizyty za 4tyg. Kiedy to 19 tc przeleciało-nie wiem. Juz prawie półmetek. Amam wrażenie jakby to bylo wczoraj. Szkoda ze ten czas tak szybko nie mijał jak chodziłam do szkoły.😂

To masz uparciuszka :) Twoja Ciąża również i mi szybko leci ! Jakieś imiona masz upatrzone?
haha z tą szkołą dokładnie tak jest, ja też często mówię do mojej siostry, że szkoda że za naszych czasów nie było pandemii lub strajku nauczycieli, teraz dzieciaki ciągle mają wolne albo jakiś luz.
 
To masz uparciuszka :) Twoja Ciąża również i mi szybko leci ! Jakieś imiona masz upatrzone?
haha z tą szkołą dokładnie tak jest, ja też często mówię do mojej siostry, że szkoda że za naszych czasów nie było pandemii lub strajku nauczycieli, teraz dzieciaki ciągle mają wolne albo jakiś luz.
Maz chce Szymona i Lene. Mi nie podobają sie. Jakoś upatrzonego imienia nie mam. Stwierdziliśmy ze bedziemy wybierac jak będziemy znać płeć
 
Czyli będziesz starać się kilka dni przed owulacja? Tu po okresie?😀
Dopiero czytalam, że lady comp baby, tam też można zaplanowac plec, ale metoda odwrotna, im dalej od owulacji,to chlopczyk, a im bliżej dziewczynka...🙊🙉😏
Mam kolezanke ktora miala Baby Comp. Tam w owulację starasz się o córkę. Urodziła 2 chłopca :)
Na razie ciężko mi w to uwierzyć, ale ponoć dziewczynka 😍 pierwszy raz usłyszałam to słowo, bo z chłopcami nub sterczał już w 11tc. Czekam na potwierdzenie za 3 tyg i mam nadzieję, że to prawda 😊
Gratulacje :)
Chodzi o CLO czyli preparaty do stymulacji jajeczkowania zawierajace clomifen.
Brałam CLO, byłam na grupie dziewczyn ktore to brały. Zdecydowana przewaga chłopców :)
 
Mam kolezanke ktora miala Baby Comp. Tam w owulację starasz się o córkę. Urodziła 2 chłopca :)

Gratulacje :)

Brałam CLO, byłam na grupie dziewczyn ktore to brały. Zdecydowana przewaga chłopców :)
Na CLO, badania pokazują przewagę dziewczynek, ale nie są to jakieś olbrzymie dysproporcje. Może 4% przewagi...
ja brałam letrozol i gonadotropiny bo CLO na mnie nie działało. Za miesiąc z hakiem dowiem się kto siedzi w brzuszku :)
 
reklama
Witamy się w Nowym Roku 😊 ja mam wizytę za 2 tyg i czekam z niecierpliwością.... boję się, że mój sen pryśnie...a mąż już wybiera imię dla córki 😂 nikomu nie powiedzieliśmy, mam nadzieję, że na następnej wizycie będę miała potwierdzoną płeć i wtedy dziadkowie dowiedzą się w Dniu babci i dziadka 🙂
Która dziewczyna będzie się starać o dzidziusia w najbliższym czasie??
 
Do góry