reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Cześć dziewczynki:-)
Ja wczoraj byłam u gina i oczywiście wszystko ok. z małym. Tym razem widziałam siusiaka (7mm), waży już 560 gram. Mój mąż oczywiscie rozczarowany bo miał dalej nadzieję na córkę. Trochę mi przykro bo powinniśmy się wspierać a nie marudzić, że płec nie taka. Ja też marzyłam o córce ale cóż, będę miała drugiego synka i dla mnie to nie jest zła wiadomość. Cieszę się, że mały jest zdrowy i wszystko jest ok. Ja przez ostatni miesiąc przytyłam 0,5 kg, co nie podoba się lekarzowi, że za mało. A ja się cieszę, bo ostatnio troche pofolgowałam ze słodyczami i myślałam, że dużo przytyłam.
Dziewczynki, napiszcie mi kilka miłych słówek, bo na mojego męża chyba dziś liczyć nie mogę.:-(
 
Cześć dziewczynki:-)
Ja wczoraj byłam u gina i oczywiście wszystko ok. z małym. Tym razem widziałam siusiaka (7mm), waży już 560 gram. Mój mąż oczywiscie rozczarowany bo miał dalej nadzieję na córkę. Trochę mi przykro bo powinniśmy się wspierać a nie marudzić, że płec nie taka. Ja też marzyłam o córce ale cóż, będę miała drugiego synka i dla mnie to nie jest zła wiadomość. Cieszę się, że mały jest zdrowy i wszystko jest ok. Ja przez ostatni miesiąc przytyłam 0,5 kg, co nie podoba się lekarzowi, że za mało. A ja się cieszę, bo ostatnio troche pofolgowałam ze słodyczami i myślałam, że dużo przytyłam.
Dziewczynki, napiszcie mi kilka miłych słówek, bo na mojego męża chyba dziś liczyć nie mogę.:-(


kobitko tak samo tzn.podobnie było z moim M jak przy pierwszej ciąży byłam na usg(mój marzył wtedy o córeczce)to jakw yszłam i schodze tak po schodach i mówie synek to M się tak nie za bardzo ucieszył ale szybko to mu mineło bo najważniejsze że zdrowe:tak:bynajmiej bedzie twój synek miał braciszka co zabawy im nie będzie brakowało za dużo nie musisz się martwić co do pokojów bo chłopy to razem moga mieć:tak:
Ja powiem tak że oczywiście licze na córcie ale jak okaże się ze synek to w sumie aż tak płakac nie będe bo tak szczerze ostatnio popatrzałam na synka bawiącego się że mu by się przydał braciszek do zabawy napewno dużo lepiej by się dogadywali no i oczywiście duużo mam ciuszków zabawek po synku pierwszym tak więc ja widze plusy co trzeba patrzeć głównie czy zdrowe i się cieszyć bardzo :tak:
 
Madzia moze to brutalne ale ciesz się, ze zdrowego synka bo ja z tego nie mogę i tyle :no: i dałabym wszystko, zeby mój lekarz powiedział, ze wszystko jest ok
 
Madzia moze to brutalne ale ciesz się, ze zdrowego synka bo ja z tego nie mogę i tyle :no: i dałabym wszystko, zeby mój lekarz powiedział, ze wszystko jest ok


nie smutaj się tak mocko bo synuś jest zdrowy a jelitko zobaczysz się poprawi a jak nie to nie martw się także bo zadbają o to aby po porodzie było wszystko na tak i będziesz szczęśliwą mamusią w 1000%:tak:
 
Patrysiu wiem :-( ale boje sie, ze bedzie cierpieć :-(


jak mamusia szczęśliwa to i synuś szcześliwy:tak:a napewno mamusi obecność wszystkie bóle złagodzi i będzie wszystko dobrze:tak:a pozatym możliwe że jednak jelitko się pomiejszy co trzeba być nadzieii że wszystko pójdzie w dobrą strone:tak:i tego życze z całego serca:tak:
 
Witajcie Kochane!
U nas skwar od ranka a ja po miescie latalam, bo mi z jutra na dzis wizyte u gin przelozyli. Wyniki morfologi troche sie poprawily-mam dbac o diete-dziwna ta gin, dobrze ze kupilam zelazo t bede lykac, bo sama dieta na pewno nie wystarczy. Przez miesiac przybralam 900g to dobrze, bo ostatnio przez miesiac mialam 3.1kg:szok:. oja gin powiedziala badajac mnie powiedziala tylko: idealnie, idealnie! Aby tak do konca! I to mnie cieszy, tyle mi wystarczy:-D

Acha, i dzis doszyl do mnie te narzuty na kanape i fotele co zamowilam-2 komplety-kolor ecru i bez i sa dokladnie takie jakie mialy wg mnie byc :-D, i to mnie cieszy! Jeszcze tylko sprawie sobie zasloneczki i ze 2 podusie i pokoj bedzie gotowy:tak:. Mam cchrapke go przemalowac z morelowej jesieni na jakis braz, ale nie wiem, czy to przejdz:tak:e u mojego M, bo wlasciwie to na niego by spadlo...

Royanna GRATULACJE drugiego SYNKA :-)
Dziekuje, i zycze dalszego udanego pobytu na wakacjach! Aby pogoda Wam sprzyjala!!!

Cześć dziewczynki:-)
Ja wczoraj byłam u gina i oczywiście wszystko ok. z małym. Tym razem widziałam siusiaka (7mm), waży już 560 gram. Mój mąż oczywiscie rozczarowany bo miał dalej nadzieję na córkę. Trochę mi przykro bo powinniśmy się wspierać a nie marudzić, że płec nie taka. Ja też marzyłam o córce ale cóż, będę miała drugiego synka i dla mnie to nie jest zła wiadomość. Cieszę się, że mały jest zdrowy i wszystko jest ok. Ja przez ostatni miesiąc przytyłam 0,5 kg, co nie podoba się lekarzowi, że za mało. (...)

Madziu, czyli u Ciebie tak jak u mnie:tak:Liczylam na coreczke a ciesze sie z synka:-D, z ta roznica, ze moj M liczyl na drugiego syna...:baffled:-powiem szczerze, ze dla mnie to niezrozumiale, ale zrozumiec tych facetow...rzecz niemozliwa;-):-D:-D:-D

Madzia moze to brutalne ale ciesz się, ze zdrowego synka bo ja z tego nie mogę i tyle :no: i dałabym wszystko, zeby mój lekarz powiedział, ze wszystko jest ok
Bershka- synus sie urodzi, lekarze pomoga i bedzie dobrze:tak:Ty bedziesz przy nim i on bedzie szczesliwy. Kochana nie smuc sie aby maluszek wiedzial, ze ma wsparcie:tak:

Agniesiak-Ty juz wskoczylas w drugie okienko:tak:, ale ten czas leci...
 
Tak już mam drugie okienko:tak::-D Jutro mnie teściowa zarejestruje do ginki, ciekawe na jaki termin tam są zapisy bo trochę się czeka:tak:
Bershka nie smutaj się tym jelitkiem, jak urodzisz to zrobia z nim porządek a moze nawet nie będa musieli bo może się zmniejszy samo:tak: Trzeba byc dobrej myśli:tak:
 
reklama
Czesc dziewczynki.
madziu nie smutaj.Mezus przywyknie do tej mysli :tak: Ja całe 9m-cy wkrecalam sobie ,ze Niki to chlopiec:dry: I niepotrzebnie:-( Cięzko mi było jak się okaząlo ze urodziłam córcie drugą....bo w ciazy bedac nie chciałam znac płci. I jakos tak się poczułam...:zawstydzona/y: Teraz to moje szczescie najwieksze- zaraz po Martysi:-D Jest zdrowa, silna, przekochana i niedobra jak nie wiem:dry: Daj mezulkowi czas- to tylko taka jego pierwsza reakcja- na pewno kiedys powie Ci,ze głupio mu z tego powodu ;-)


Bershka oc Cię przytule troche;-) Przeciez wiesz,ze z jelitkiem bedzie dobrze, bo inaczej byc nie moze.Wiec po co sie nakrecasz? Nie bedzie maluszek cierpiał....a na pewno nie bedzie tego pamietal kiedys;-) Silny dzielny chłopczyk- jak mamusia- rozumiemy sie??:-) no.

Sylwia no hellołłł babo.Widze staranka bedą:rolleyes2: hmm.. no comment normalnie;-) kciukasy zaciskam :-p i pozdrawiam

Beciaaa jak po monitoringu???? pisz no mi tu .

anufifi pokoik chlopców- bajeczka.Nie badz taka skromna ,ze niby w necie wyszperałas i posklejalas tylko:-D Bo i do tego trza mniec dryg ;-)

Gratulacje dla Agniesiak bo chyba jeszcze nie mialam okazji ;-)

Kiki niebawem bedziesz tuliła corcie jupiii:rolleyes: super.Współczuje bólu z tym zębem wrrrr- nie cierpnie dentysty:dry:


duuuzo zdrowka dla Was kobietki a dla zafasolkowanych szczegolnie.


Któras tu pytala o Czarodziejke.Z tego co pamietam miała wyjechac gdzies na lubelszczyzne czy cos takiego i mowiła,ze chce odpoczac od "wszytkiego" nawet od nas:dry::-D Pozdrawiamy ją zatem:-)

Buziale lasencje
 
Do góry