reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

w morde! wcięło mi posta :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
musze jeszcze raz pisać :wściekła/y:

no to Agnieszka już tuli swoją Waneskę w ramionach :-) ciekawe która będzie następna ;-)

A która z Was w najbliższym czasie będzie testowała??? jak tak staranka? ;-)

Pati @ przyszła?

Ja w piątek byłam u swojej ginki i w końcu pobrała mi cytologie :tak: zerknęła też na wyniki tokso i potwierdziła że są dużo lepsze od poprzednich :tak: IGM mam minimalnie dodatnie (jak będzie ujemne to będe już napewno zdrowa). Mam nadzieje że kolejne badania w sierpniu znowu wyjdą lepsze i z nadzieją patrze na wrzesień że będziemy mogli zacząć staranka :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie i życze miłego dnia! :-)
 
reklama
Witam Poniedziałkowo.:-)

Muszę powiedzieć że "zazdroszczę" Agnieszce, też juz bym chciała mieć swoją królewnę. Jakoś tak im bliżej tym bardziej się boję i ogólnie jest mi już ciężko z moim brzucholkiem.:zawstydzona/y:

Życzę wszystkim pracującym i nie udanego poniedziałku!!!!!!!!:-)
 
hej dziewczyny!!ale naskrobalyscie od piatku masakra...ja niestety nie mialam czasu w weekend czytac co piszecie vbo ciagle po sklepach wyberac podlogi farby itd...jestem juz tym zmeczona...a mam do was pytanko do kolorkow farb...jakie kolorki dalybyscie do przedpokoju??deski bede miec ciemniejsze ale nie ciemne i chcialam dac jakis kolor brzoskwiniowy co sadzicie?? a do pokoju Mai chcialam naklejki takie chyba NAKLEJKI DUŻE SAFARI - DRUGI ZESTAW GRATIS!!! (691593306) - Aukcje internetowe Allegro i na sciany zielony z niebieskim jasnym myslicie ze dobrze to bedzie wygladac??Tylko mam najwiekszy problem z doborem kolorku do pokoju synka??zupelna pustka prosze doradzcie cos bo do jutra musze farby kupic!!a juz mnie glowa od tego szukania boli:-(

Pyszczku ciesze sie ze dalas rade tej glukozie:-)
Bershka jak tam skurcze ustapily??

dziewczyny poleccie mi jakie macie pralki i czy jestescie zadowolone??


Sorrki ze to pytania z innej beczki ale jak nie wy to kto mi doradzi:-)

Buziaki dla wszystkich babeczek:-)
 
WITAM SIĘ I JA:-)
No to teraz kto KIKI BERSHKA OKRUSZYNKA JARZĘBINKA hehe no kto się nam chce rozpakować:-)ale wiem że jeszcze macie czas to poczekamy cierpliwie:-p:-Dtakie widomości są tak piekne że już się nie moge doczekać narodzin mojego synusia:-D

PAULA trzymam kciuki za badańka i abyś mogła staranka zaczac we wrześniu:tak::-)
 
Cześć dziewczynki:-). Dawno się nie odzywałam bo odpoczywałam na łonie natury. U mnie wszystko w porządku, byłam w sobotę na weselu brata, bawiłam się super! Niestety do dziś czuje nogi, ale to skutek uboczny tańców.:-D
Bardzo gratuluję Agnieszce!!!!!!!!
 
Ja tez witam:tak::-D
Dziś mam wolne, huuuura:-D:-D
Mogę posiedzieć tutaj z Wami:tak:
Ja w przyszłam roku mam 3 wesela. Pierwsze w maju - mojej koleżanki, w czerwcu mojego brata i w lipcu brata M:tak: Dzidzia ma termin na marzec więc trzeba będzie kogoś do opieki poszukać;-)
 
AGNIESIAK ach a my na wesele we wrzesniu :sorry:ale my nie idziemy bo to jest wesele kuzyna M ale my tak szczerze z nim nie trzymamy a zaproszeni bo tak tu jest że ciocia M zaprasza tak większość bo wogóle tak hehe:-pa nie idziemy bo będe miała duży brzuszek co i tak zabawa taka sobie będzie dla mnie nie trawimy tej strony za bardzo a kasa troche by poszła a to ciuchy fryzjer prezent i dojazd bo nie blisko będzie weselicho co wolimy na zakupy dla dzidzi wydać:tak:może powiecie że samolubni że kasa i wogle ale jednak M sam zarabia a iść wydać tyle kasy aby 5 godzin posiedzieć to dla nas szkoda a dzidzia w drodze no i teściu wyprawia w październiku 60 lat w także barze co tez trzeba kupić i wogóle się ubrać no i potem zaraz po nim mamy do wyprawienia urodzinki synka bo teściu ma 12 a synek 8 tylko tyle że teściu szybciej swoje wyprawia:tak:
A u ciebie kochana oj oj ja bym nigdy niezostawiła takiego małego dziecka to malutkie jest przy cycusiu co koleżanki bym sobie odpuściła a u brata i szwagra szłabym z malenstwem do kosciła na obiad i troszke potańczyła i do domku :sorry:ale każdy wie co i jak zrobi najlepiej:tak:ja nie mogłabym tak wogóle takie maleństwo zostawić tak niezabardzo:sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witajcie :-)
Ja też wczoraj nie miałam czasu zajrzeć, bo byliśmy z M u mojej Mami, zaglądam dzisiaj i tu takie wieści!!!!!

AGNIESZKO Kochana Gratuluję z całego serca narodzin Córeczki!!! Zdrówka dla Ciebie i Waneski :-D:-D:-D:-D

Aż mnie zatkało z wrażenia ! :-D:-):-):-) Ale super, jednak Aga odstawiła leki i Mała postanowiła przyjsć na świat :) Super, super, super!
 
Do góry