reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

to super że wyjazd się udał :-) to prawda że urlop to jedyny czas kiedy wpełni cała rodzina może cieszyć się sobą :tak: szkoda tylko że tak mało tego czasu jest w ciągu roku....ale takie życie....

My wybieramy się jeszcze do Zakopanego na kilka dni żeby pobyć razem i odpocząć od życia codziennego :-)
 
reklama
hej laseczki:-)

Bershka ale mnie zaskoczylas ze juz w spitalu jestes..dobrze ze u Ciebie taki optymizm:-)

Kiki kochana jak samopoczucie??

Aniu fajnie ze sie odewalas...czyli juz odpuszczacie staranki tak??
 
Witam ;-)

piszę wciąż ze szpitala i raczej nie wyjdę stąd do porodu. Wody się sączą cały czas. Odcięli mnie w nocy od kroplówki ok 22 ej chcieli wprowadzić tabletki zamiast tego i o 4 tej znowu to samo, skurcze nie do wytrzymania, z powrotem kroplówa z fenoterolem bo nic innego mi nie pomaga. O 10tej dzisiaj kolejna próba i póki co odpukać skurczy nie ma ale sama lekarka powiedziała, ze jak wody się wylewają to skurcze wcześniej czy później będą.

Bardzo się stęskniłam za moim synkiem :-( nie widziałam go od niedzieli. Dzisiaja ma przyjechać do mnie ale nie wiem czy go tu do mnie wpuszczą a ja z kroplówką nie mogę wychodzić na korytarz. TRUDNO bede musiała się prosić i błagać :baffled::baffled:

Anufifi cieszę się, ze już wróciłaś :tak: brakowało tu Ciebie

Kiki jak się czujesz ? Psychika się polepszyła ?

Pyszczku i inne dziewczynki dziękuje za modlitwę
Leże obok bloku operacyjnego wiec tutaj wchodząc do mnie trzeba zakładać zielone fartuchy na ubranie a dzieci nie są mile widziane.
 
Koleżanka która leżała obok mnie dzisiaj miała cesarkę i jest bardzo zadowolona. porodów dzisiaj mnóstwo !! Krzycza na maxa ale później płacz dziecka wszystko wynagradza a ja za każdym razem jak to słyszę to łzy stają w oczach :-)

a propos tej koleżanki...to kolezanka z Baby booma z sierpniówek 2009 :-D urodziła zdrową córeczkę :-)
 
Bershka i ja się modlę za Ciebie:tak: napewno i Ty urodzisz zdrowego synka :tak: a właśnie jak tam ma się sprawa z jelitkiem?
Wierze że tęsknisz za synkiem ale musisz jeszcze trochę wytrzymać dla dobra drugiego synka :tak: nie boisz się że jak Twój synek Cię zobaczy to będzie później płakał za Tobą? :confused:
ale świat jest mały...fajnie że spotkałaś kogoś z BB :-)
Cały czas trzymam kciuki za Was! :tak: ściskam....
 
Bershka jak czytam co piszesz o tym szpitalu ptzupomina mi sie mój pobyt na patologi.:-( Też bardzo tęskniłam za synkiem:-:)-:)-( nie widziałam go o poniedziału do piątku dopiero na weekend przyjechał mnie odwiedzić.:-):-):-)
Jak słyszłam płacz nowo narodzonych bobasków też miałam łzy w oczach bo to takie wzruszające. :blink:Własnie napisz jak wygląda sprawa z jelitkiem i ile waży teraz twój synuś?????
Trzymaj się ciepło.:-)
 
Witam serdecznie :-)

Bershka wow :szok: no to nas zaskoczyłaś :tak: ale najważniejsze że jesteś pod dobrą opieką :tak: także wszystko będzie dobrze :tak: trzymam mocno kciuki za Was!!! Niedługo będziesz tuliła swojego synka :-)

Okruszynko śliczy brzusio, taki zgrabny :tak::-) a Tobie ten stan bardzo służy, wyglądasz kwitnąco :tak::-)

Pati na dziewczynkę to 2-3 dni przed dniami płodnymi :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie :-):-):-)


Paulo dziękuję bardzo. :-):-):-)
 
Bershka- okazuje sie ze swiat jest mały.....no a gdzie mozna spotkac jakąs mamusie z BB jak nie na porodówce:-D:-D:-D
No ale Ty Kochana sie trzymaj dzielnie...
Myslimy tu o Tobie

Anufifi- bardzo sie ciesze Kochana ze juz jestes...choc wiem ze na wczasach z rodzinka bylas bardzo szczesliwa. Anusia i nie myśl juz o tych cyklach...po prostu nic nie planuj, nie nastawiaj sie....
Ja nie przestaje wierzyc ze,....no wiesz zreszta:tak::tak::tak::tak:


Dziewczynki dla kazdej z Was buziakowce......
jak sie dzis czujecie matki polki..u nas deszcz i buro ..ogólnie bleeee
 
reklama
Witam miłe panie:-)
Bereshka, trzymam kciuki za Ciebie i synka, napewno będzie dobrze, najważniejsze, że jesteś pod opieką lekarzy.
Anufifi, przykro mi, że tym razem nie wyszło. Za to miałaś wspaniały urlop, zazdroszczę.
Ja dziś idę do gina i jak zwykle się boję, ciekawe czemu.
Pozdrawiam Was wszystkie.
 
Do góry