reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Bereshka moje gratulacje!:-):-):-) Zazdroszcze Ci, że już po wszystkim, ale ten czas szybko mija.
U mnie różnie, ostatnio nie mogę spać i w dzień chodzę wykończona. To już 30 tydzień i czuję się taka ociężała. Zakupy już dla maluszka porobione, jeszcze tylko materacyk do łóżeczka, zdecydowałam się na wózek trzy funkcyjny pliko3, narazie jestem zadowolona. Jak ten czas leci, a mnie się wydaje, że mam jeszcze dużooooo czasu.
 
reklama
Pati ....jakos opadłam z optymizmu co dziwne , bo ja ogólnie uważana jestem za niepoprawną optymistkę....

Madziu witaj ....wózek świetny wybór ...będziesz zadowolona !!!!! gwarantuje
 
Anufifi, mam nadzieję, że będę zadowolona. Z pierwszym dzieckiem miałam taki zwykły kombajn i też nie narzekałam, ale miałam winde i nie było problemu z wnoszeniem. Teraz niestety mieszkam w bloku bez windy i to na drugim piętrze, więc patrzyłam tylko na wózki lekkie z wypinaną gondolą. Och, tyle kosztował, że jak by się nie sprawdził to fatalnie bym się czuła.:szok:
 
Witajcie poniedziałkowo :-)

Bershka, aishabg dziękuję pięknie :-)

Bershka fajnie że jeździcie sobie do Syneczka, niedługo zabierzecie go do domu :)

Paula do weekendu szybko czas zleci i znowu będziesz na urlopie :tak: a gdzie się wybieracie tym razem?

Anufifi nie poddawaj się, głowa do góry, trzeba wierzyć ;-) Tulam mocno..

madzia u mnie 28 tydzień leci a jeszcze nic dla maluszka nie kupione! :eek::sorry: ale już niedługo do początku wrzesnia i zakupów :tak:

Patrysia narobiłaś mi smaku na grilla :-p:-)

Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny! Miłego dnia :)
 
Dziękujemy e-ciotki :-)


dzisiaj widziałam moje szczęście, śpi,odpoczywa, słodki

Kiki tak właśnie jak było na tym usg, buzia ta sama i czuprynka duża :tak: na dodatek jest czarny i ma ciemną karnację tylko po kim :-D:-)

cieszę się, ze mam już cesarkę i wszystko co złe za sobą ;-) teraz czekam aż Kubuś wyzdrowieje i wróci z nami do domku. Jeździmy do niego codziennie a trasa z Katowic do Opola troszku jest ale dla nas ważniejsze jest to, że możemy synka zobaczyć, pogłaskać i potrzymać za rączkę :tak:
beka super ze widzialas kubusia twoja bliskosc jest dla kubusia bardzo wazna,,napewno sliczniutki jest kubus,,juz nie moge sie doczekac fotek kubusia,,ja mieszkalam w bytomiu to wiem jaki masz kawalek z katowic do opola ale czego nie robi sie da naszych dzieciaczkow..jeszcze troszeczke i bedzie kubus w domku z wami..mnie pobolewa podbrzusze juz 3 dzien i bola bardo plecy ale nic wiekszego sie nie dzieje,,teraz mam wizyte u ginekologa w czwartek..
 
reklama
wm was dziewczyny,,

anufifi co jest z toba kochana zawsze twarda dziewczyna dala kazdej z nas kopniaka na przebudzenie sie a tu co u ciebie,,bedzie dobrze zobaczysz usmiechnie sie do ciebie szczescie,,musimy cieszyc sie tym co mamy,,ja tez czesto usmiecham sie przez lzy a ciezko mi jak cholera..ale robie to dla dzieciaczkow by nie byly smutne,,usnmiechnij sie biedzie dobrze zobaczysz..
 
Do góry