reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama

sliczne sa:-)ja bym miedzy tymi dwoma sie zastanowila:-)Kasiu wybierz jeden z tych
Gosiu no własnie szkoda że tego co ma Anufifi i Ty już chyba nie mozna nowego kupić :dry:
Jesli chodzi o wychodzenie z domu to ja się boję wychodzić z Sebkiem na taki mróz, tym bardziej że kicha i nos ma zapchany. A Ty Gosiu codziennie wychodzisz na spacery?
Kasiu ja widzialam nowe te bujaczki ale w Anglii...moze wezmiesz sobie jeden z tych co Ania dala linki sliczne sa...co do spacerow to kacper jest codziennie po 1,5godz na dworze...teraz tez z dziadkiem wedruja...niech sie chartuje:-)Mysle ze Sebus tez moze chodzic na dwor w taka pogode:-)

Patrysiu ale brzusio:-)powodzenia w szpitalu aby lekko poszlo:-)
 
Patrysiu bo dzidzia w brzuszku to takie przyjemne uczucie ...ale cóz taka kolej rzeczy , całowanie stópek to dopiero BOMBA :)

Pyszczku gdybym miała kupowac dzisiaj wziełabym ten ...jest cacany i wyglada na bardzo wygodny...szeroki dzieki czemu nie bedzie ograniczac ruchów w rączkach :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aniu dziekuję za linki :) Który Ty byś wzięła w końcu z tych co podałaś? Bo to sa same leżaczki, tzn nie bujają się? No i ciekawe jak sa wyprofilowane czy dziecku wygodnie..

Gosiu masz rację, może i ja tak powinnam hartowac Sebusia ;-)
 
Ostatnia edycja:


Witajcie :-)
Wróciliśmy wczoraj cali i zdrowi :tak: tylko ja miałam okropną podróż bo praktycznie całą drogę źle się czułam :-( nawet miałam spotkanie z kibelkiem na stacji benzynowej :baffled: musiało mi coś na żołądku stanąć bo tak coś mi siedziało i było mi niedobrze aż do wieczora. Naszczęście dzisiaj już lepiej. :tak:

Byłam dzisiaj u ginki bo mi się luteina kończy więc mi przepisała ale mnie nawet nie zbadała co mnie trochę wkurzyło, ale mam w piątek zrobić badania i w poniedziałek przyjść z wynikami to wtedy mnie zbada i przedłuży mi zwolnienie :tak: a we wtorek ide na usg...już nie mogę się doczekać (choć jak już pisałam bardzo się boję).

Idę zrobić sobie anatolka i zjeść ptasie leczko bo straszną mam na nie ochote :-p;-):tak: i zaraz do Was wróce! :tak:
 
czesc dziewczynki :tak: ja wreszcie moge troszke wstac bez mdłosci:-(
Kinga no cos Ty nie dołuj się kobieto trzeba wierzyc i walczyc,
dziewczyny załamałyscie mnie tymi tekstami ze spiralą :szok: a chciałam po porodzie sobie załozyc, ale chyba sie nie zdecyduje:baffled:

Ja wczoraj byłam na usg maluch rosnie zdrowo serduszko bije mocno. Za 3 tygodnie znowu wizyta i wtedy bede miała usg genetyczne.
 
Kinga mi też zrobiło się bardzo smutno po przeczytaniu Twojego posta :-:)-:)-( szkoda że od nas odeszłaś :-( bardzo lubiłam Twoje posty :tak: wierzę jednak że do nas wrócisz ;-) mam nadzieję że z drobrymi wiadomościami :tak: życzę Ci kochana z całego serca aby wszystko się ułożyło a to co pragniesz żeby się spełniło :tak: będziemy tęsknić...:-(

Patrysiu Ty już jutro jedziesz do szpitala...trzymam mocno za Was kciuki kochana :tak: już niedługo będziesz tulić swojego synka :-) dawaj nam znać co i jak (mój nr masz ;-)) p.s. brzusio śliczny! :happy2:

Kicia Ty następna :tak: rany jak to szybko minęło...pamiętam jak pisałaś że jesteś w ciąży a tu już lada dzień rodzisz :-) życzę Ci kochana szczęśliwego rozwiązania! :tak:

Czarodziejko potem Ty :tak: o ile Maksymilianek nie zechce wyjść wcześniej ;-) jeszcze trochę wytrzymasz :tak: Trzymam kciuki! :happy2: p.s. brzusio cudny! :-)

Agniesiak następna po Czarodziejce Ty jesteś w kolejce :tak: oj przybędzie nam dzieciaczków przybędzie :-) kiedy idziesz na usg? nie w przyszłym tygodniu?

Pyszczek że też musiało do Sebusia się to paskudztwo przyczepić :wściekła/y: oby szybko go opuściło bo nie ma to jak zdrowe dziecko :tak: życzę dużo zdrówka! :tak:

Pajkaa cieszę się bardzo że u Ciebie wszystko ok i że dzidzia zdrowo rośnie :tak: ja usg genetyczne będe miała 2 lutego, a teraz we wtorek idziemy zobaczyć naszą kruszynkę :tak:
 
reklama
Paula a co myslisz na temat tego usg genetycznego? słysząłam wiele opinii bedziesz miała robiony tez tezs pappa?
Pajkaa nie nie będe robiła tego testu tylko zwykłe usg z badaniem przezierności karkowej, myślę że gdyby wyszło coś nie tak to wtedy robiłabym jakieś dodatkowe badania ale mam nadzieje że wszystko będzie ok :tak:
 
Do góry