reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jestem tu nowa, ale staramy sie właśnie o córkę - bo z obserwacji NPR mamy (tak jak chciałam :D ) już synka.

Mierzę temp. i analizuję sluz, szyjki nie umiem :no:

Za dobra nie nie jestem w tym npr ale korzystam z automatycznej analizy cyklu, ale jak coś to bedę Was tu podpytywać bo jednak co człowke to człowiek :)

a, jaki termometr polecacie? Bo jak na synka mierzyłam dwa lata temu to miałam MT1622 ale mi padł,
teraz do abonamentu na TwojeDni.pl dali mi MT16C2 i tak czytam w necie że do npr raczej dobry,
ale moze jest jakiś lepszy? Bardzo chcę córeczkę... Marzą mi się kokardki i sukienusie :D
 
reklama
anna Ja nie pomogę bo ja akurat temp nie mierzę bo często mam noce nieprzespane i bzdury wychodzą.Od dawna się staracie czy teraz zaczęliście?
Ollena my dziś zakończyliśmy w 11dc ale nie wiem czy nie za wcześnie bo kreska na teście ledwo widoczna choć z odczuć owu jest tuż tuż bo szyjka sie otwiera powoli i śluzu więcej
 
Nie, nie długo - teraz dopiero 2 cykl się staramy,
no ja pracę mam regularną, synek śpi ładnie wiec mierzenie temp. ma sens.

bardzo chcę córkę, ale pewnie jakby nam nie wychodziło dłuzej to zacznie mi byc wszystko jedno :D Na razie dajemy sobie tak pół roku z przymiarkami do córki (skoro i tak mam wykupiony abonament do robienia wykresów npr), a potem pójdziemy na żywioł pewnie :)
 
Dziewczyny a jest jakas mozliwosc zeby zajsc w ciaze w 6lub 7 dniu cyklu? Kiedy dni plodne zaczynaja sie 10dc? Pytam bo wyjezdzam 1 czerwca, bedzie to 7 dc i moge miec nadzieje, ze uda mi sie zajsc? Czerwiec odpada bo mm przyleci do nas juz po owu, lipiec tez pewnie nie wypali:(
Jest jakas szansa?

Kochana, jakbyś czytala moje posty to bys sie dowiedziala ze mam ten sam problem ;D z tym ze ja mam króciutkie cykle i dziewczyny mi dpisywaly ze w 7-8 dniu cyklu sa duze szanse na dzidzie.. A przy Twoich 28 dniach to raczej nie :( viggo.pl -tu znajdziesz nawet ciekawy kalendarz ;) w zakladce "ciąża", czy jakos tak. Jednak życzę powodzenia, bo różnie bywa ;) Wczasy mogą dobrze wpłynąć na Twój cykl ;P
 
Dzień dobry!
Beatko tylko Ty nas całkiem nie opuszczaj;-)
Dido a kiedy Ty testujesz? My wczoraj staranka zakończyliśmy i testuję chyba 5go czerwca jakoś
 
AneczkaK,ja testuje 28-29 maja.
I mam jakies dziwne skurcze brzucha.Moze cos sie dzieje:-D
to trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&
Beatka, kochana ,ale odezwji sie czasem :tak:
jak nabiezesz sily i troszke odpoczniesz psychicznie,wracaj.
Bedziemy czekac ,co nie dziewczyny;-):-)
 
reklama
oj beatko bedę niecierpliwie czekać, ale ja chyba bałabym się, że co innego pokaze test a co innego usg

A ktos z twoich znajomych go stosowal?

dziewczynki czekamy na testowania u mnie dzis 5dc :D, jeszzce czas
 
Do góry