reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Nulka z takich innych mdłości musi być dziewczyna.

Agagsm dzieci tej samej płci to ogromna oszczędność w odzieży i zabawkach

Piranha ja też bym chciała dzień świstaka :-). Ale wiadomo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .Jak ostatnio będąc na chorobowym cieszyłam się że mam cały dzień dla dzieci i cieszyłam się że mogę zawieść dzieci odebrać zrobić obiadek miło było :-)
 
cześć moje babeczki!!!

Kinga, Aga gsm - ogromne &&&&&&&&&&&&&&&& za owoce waszych starań, miejsca wolne, wskakujcie na nie, dziewczyny:-)

Magda - wiem, że to leżenie nie jest łatwe, ale jeśli możesz to trzymaj nogi wyżej, żeby spojenie było odrobinę wyżej a wtedy ucisk jest mniejszy; mocno trzymam za Ciebie kciuki, mam ogromną nadzieję, że donosisz ciążę do końca, ale cc i tak pewnie będzie odrobinę przed czasem; naprawdę się oszczędzaj, tak naprawdę to jedyne co możesz zrobić, trzymam mocno kciuki, żeby było wszystko ok; jeśli to Cię pocieszy to ja w ok 26 tyg miałam rozejście na 16 mm i jakoś udało mi się donosić do 36 tyg

dziewczynki życzę wszystkim wspaniałego dnia, kurde blaszka, jak jestem w domu to na nic nie mam czasu...
 
witam wszystkich :)
mama ja malo kiedy krece hula hop;p bo nie mam kiedy ;/ ale siniakow nie mam bo ja mam to lekkie hula hop bo na tym musisz wiecej sie wysilac bo jest lekkie i szybko by spadlo ,w pasie juz mam 73 cm nie za bardzo mi sie to podoba ale jeszcze 10 cm mniej musi byc ;/

patrysia i patysiak czekamy na zdjecia waszych dzieciatek :)

ja wczoraj zaproszenia na chrzest juz wyslalam teraz tylko wszystko musze uzgodnić w restauracji i u fotografa:)
matko u nas tak pada ze brak slow;/
milego dnia dla wszystkich musze leciec pranie wieszac;/
 
hej dziewczynki! Ja jestem po usg, niunia nie chciała najpierw pokazać bo źle leżała. Zacytuję Wam Pana dotora." Oj siusiaka nie widzę , ale trochę na pępowina przesłania, nic nie widzę". p
 
reklama
Do góry