reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

andziak espumisan to co innego, nigdy na kolkę nie pomoże.. Bobotic zawiera tą samą substancję, co Sab Simplex-Simeticon, przy czym w Sab Simplexie jest jej mniej, więc wg. ulotki-o zgrozo!!!-trzeba dawać dziecku przed każdym karmieniem 15 kropli :szok:szok.. Bobotic ma tej substancji więcej, więc daje się go bodajże 3 razy dziennie po 8 kropli
 
reklama
Andziak ja mojej małej daje 3 razy dziennie przed jedzeniem po 15 kropelek Sab Simplex, do tego BioGaie po 5 kropelek na dobę a kiedy jest już naprawdę źle to wkładam czopek Efferalgan i pomaga odrazu...
 
Hej dziewczęta:happy:

Koli dzięki za pamięć;-)

U mnie tak sobie. Samopoczucie kiepskie, Marcelek chyba szykuje się do drogi, bo skurcze przepowiadające dają popalić. Do tego kilka problemów na sam koniec roku się nazbierało, więc męczy mnie to, że jakby się coś zaczęło, to nie mam czasu teraz rodzić:baffled: Święta minęły szybko, ale dosyć fajnie. Trochę mnie zmęczyły, bo sam fakt szykowania się co dziennie do ludzi nie był łatwym zadaniem, no ale przynajmniej dziewczynki miały radochę, kiedy wciąż spotykaliśmy się z kimś.

Pamiętam o Was i zaglądam co dziennie, ale sił już brak i myśli coraz trudniej pozbierać:sorry2: Pozdrawiam serdecznie każdą z osobna. Buziaki:***
 
czesc dziewczyny:)
ja jestem jeszcze w pl. zagladam do Was ale gorzej z pisanem, jakos czasu brak. dzis np spotkalam sie z kolezanka (Ona akurat byla w lodzi w odwiedzinach swiatecznych u mamy), nasze dzieciaczki sie troszke pobawily, my troche porozmawialysmy i kazdy do domu. chwilke posiedzialam i jechalismy z em na spa, hemm jaki mlody przystojniak mnie masowal i peelingowal hehe- mojego ema za to obslugiwala w tym samym czasie jakas panienka ale moj "Pan" byl bardziej ciasteczkowy:tak:. Jutro rano zegnamy Lodz i jedziemy do moich rodzicow:)

czarodziejka
ale z Ciebie laseczka

Andziak
u nas tez sab simplex pomogly,za to po lefax zero poprawy,ale wiem,ze sa tez dzieci na ktore sab simplex nie podzialal :(

Koli
poki ciatka nie przyszla to nie mysl o niej. u mnie ovu miala byc 23/24 przeciagnela sie na 25 (sluz plodny oraz straszy bol owulacyjny. natomiast staranka zakonczyly sie 23, bo 24 troszke sie popsztykalismy z emem i byl post! takze raczej szanse sa niewielke :/

Magda
trzymaj sie mamuska :* trzymam kciuki,zeby sprawy sie rozwiazaly do porodu
 
cześć babeczki ;))

melduję się z zimnem na ustach :baffled: ehhh ta pogoda!

Koli
jeszcze kilka dni bedzie cisza bo wiesz jak jest ---> chłopy w domu :-D:-D
dzieci w domu :-D
pewnie po nowym roku babki powrócą :))


Madzia
&&&&& za rozwiązanie problemów !!


Ann
przyjemności u nas :)) to znaczy w Pl :-)





pozdrawiam serdecznie ----> LIFTING:-D
 
Koliber
senkju hahahaaa..tylko,że moja małpa juz wylazła i utrudnia mi jedzenie..mycie zębów..
ale zakupię na nastepny raz...bo ,że taki bedzie to jestem pewna:baffled:

mówisz ,że macie swoje bazy ;)))


idę dzieciom zrobić budyń ,może na chwilę buzie zamkną :sorry2:
 
i ja witam ;)

przebudziłam się dziś po 4ej i do 6ej nie spałam:dry: ale za to chłopaki dały mi pospać potem do 10ej więc w sumie wyspana jestem ;-)

teraz kawka, ciacho i zbieramy siłę na porządki :-D

pogoda wiosenna, słoneczna:-p pościel się wietrzy, pranie schnie, nie ma to jak grudzień :-D

teraz taki wyjątkowy czas ...to na forum ciszej, ale wszystko wróci do normy, pracy, codzienności...po Nowym Roku ;) to i tutaj więcej się będzie działo ;)

wrzucam troszkę fotek brzuszkowych :)



i mój synuś :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Wszystkich!
O tak pusto sie zrobilo, no nareszcie po Swietach. Niestety tak szybko o nich nie zapomne bo doszlo mi 2 kilo a jak na mnie to duzo, eh znowu bedzie co spalac. U nas remont na calego demolka w calym domu wiec mam malo czasu bo tylko chodze i sprzatam bo maly raczkuje i wszystkie brudy zjada :dry:

A tak poza tym planujemy sie wyrwac na Sylwka bez dzieci i troche sie rozerwac, ale jakos nie mam weny :blink:

To tyle u mnie:
ZYCZE WSZYSTKIM SZAMPANSKIEGO SYLWESTRA! :-)
 
Do góry