reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dzieki dziewczyny. Raczej zostane :-) Jestem jeszcze na etapie przekonywania meza ze to juz czas na drugie dziecko ale jest raczej na tak niz na nie. Luty przeznacze na zaznajomienie sie z tym wszystkim i zakup 10 kg suplementow w aptece ;-)
A moze pojawi sie tu ktos z planowaczek chlopczykowych to juz wogole bedzie mi razniej.
Aguska - domyslam sie ze wszystkie te sposoby nie daja 100% pewnosci, takiej metody nie ma. Wiec troche boje sie czy mnie to wszystko za bardzo dodatkowo nie nakreci na chlopca. Ale ja sama gdzies tam w srodku postanowilam juz dawno ze nie zdecyduje sie na drugie dziecko dopoki nie bede przede wszystkim pewna ze chce miec drugie DZIECKO a nie syna. W podswiadomosci jest marzenie ale najwazniejszy jest zdrowy rozsadek. Jakas tam dodatkowa wiedza nie zaszkodzi, a moze pomoze??? :happy2:
 
hejka

ja od rana latam po labolatorium, znów picie glukozy..sama przyjemność :baffled:
teraz czekamy na wyniki, ciekawe co wyjdzie...

Mati spał u babci i dziadka i tak mu sie spodobało że dziś też ma zamiar tam spać a niech korzysta...ferie są, a my też korzystamy z wolnych wieczorów hehe choć śmiejemy sie że jedna taka mała o sobie nie daje zapomnieć, brata nie było ...a ta szalała wczoraj wieczorem tak, jakby przez pępek zamierzała wyjść i też lecieć do babci spać :-D

Jutro robimy sobie wolne od przedszkola i zwijam młodego do mojej przyjaciółki, ma wolne, weźmiemy dzieciaki na sanki, będzie szaleństwo ;) zima fajna, śniegu dużo, tempka odpowiednia to trzeba korzystać ;)

widze że do nas nowa staraczka dołączyła :D
Elmo powodzenia, dziewczyny poratowałylekturką więc miłego czytania :D
Pirania zmaga się teraz z zapaleniem piersi :( ale jak wydobrzeje to się na pewno pojawi i jeszcze rzuci radą ;)
Aguśka GRATKI :D
Zobacz załącznik 533652
ze starankami tak właśnie jest, możemy zwiększać szanse, ale jednak pamiętać że 100% nie ma nigdy. Za to Aguśka ..to będzie silny chłopaczek, skoro pokonał wszelkie trudności i pierwszy dotarł do jajeczka ;)

Pozdrawiam kobietki ;)
 
Elmo
hmm 100% nigdy nie ma ale z 50% na 50% po zastosowaniu sie do zalecen masz jakies 80% na 20% choc jestem pewna,ze jesli podejdziesz na powaznie do zalecen masz spore szanse na powodzenie:)
powiem Ci szczerze, ze akurat wsrod dziewczyn piszacych tu regularnie odkad jest Piranha jest 100% skutecznosci (ale serio dziewczyny daly z siebie 100%mocy)
 
Aguska no właśnie a jak z ph?

Truskaffka picie glukozy nie należy do najprzyjemniejszych. Z tego co pamiętam to raz piłam. Ty więcej? U mnie Kuba też często do dziadków na weekendy jeździ spać. Ale teraz już i tak nie odpoczywamy bo drugi Bąbel jest, ale zawsze lżej z jednym.

Elmo mąż na pewno da się przekonać. A w planowaniu nie ma nic złego. Skoro można dopomóc marzeniom...:-)
 
laski ph zawsze miał raczej kawasne wiec go tak sobie pilowałm
ale powiem wam ze najbardziej to chciałm miec rodzensstwo dla synka a corka miała byc dla mnie ale jak bedzie synus to tez fajnie byle zdrowe.
 
hej dziewczyny :-)
Widze duzo nowych mamusiek
Fajnie,ze watek nadal zyje....
Czasem was podczytuje,
ale na pisanie brak czasu.
Ale goraco was pozdrawiam i mocno wam kibicuje.
Zycze wam wymarzonych plci,
ale przede wszystkim zdrowych dzieciaczkow.
 
reklama
milla ja w kalendarz wciaz wierze wbrew rozsadkowi, nie znam nikogo komu by sie nie sprawdziło,
elmo powodzenia;)

babeczki dopiero dzisiaj poczulam sie lepiej, juz nawet troche polubilam Antka
jutro jedziemy w gory, maz bedzie szalal na nartach ;) nie wiem czy bedzie tam internet
sciskam Was mocnoooooooooooo
 
Do góry