reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam
Jestem mamą 2 cudownych chłopców Krystiana 8 l i Martina 4 lata. Bardzo, ale to bardzo zapragnęliśmy mieć córeczkę. Staraliśmy się ponad 7 miesięcy, udało mi się zajść w ciążę, jednak okazało się , ze mam puste jajo płodowe...:no:. Myślałam, że może czas odpuścić, ale jednak instynkt jest silniejszy i chcę nadal spróbować. 5 miesięcy po zabiegu a ja nadal nie mogę zajść w ciążę. Właśnie robię badania hormonalne..
Czy mogłybyście podzielić się ze mną wiedzą? Nie mam pojęcia o co chodzi z tym całym pH. Oczywiście dieta ale jaka? Sauna?
Bardzo Was proszę o pomoc. Mam cykle 29-30 d. Męża od czasu do czasu.... akurat będzie 3 dni przed owulacją, więc metoda 0+12 odpada.
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję. Pozdrowienia dla wszystkich

 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczyny

Piranha-miejmy nadzieję w co głęboko wierzę , że z naszymi chłopaki będzie wszystko dobrze. Ja u Jasi widzę postępy i to też mnie uspakaja ale z drugiej strony ma te swoje dziwadztwa i sama nie wiem czy to jego natura czy jakaś dysfunkcja. Czekam i obserwuję.

Sofi niestety nie dostałam PW. Proszę spróbuj jeszcze raz wysłać.

Noemi też uśmiecham się o PW z Twoimi staraniami o dziewczynkę . Dziękuję


dziewczyny starające się o 3 dzieciątko bądź będące już w ciąży powiedzcie mi czy macie często myśli czy dacie radę z 3. Kurcze czasami rozsądek bierze u mnie górę i zastanawiam się czy dam radę z 3 ( potencjalnych dzieci ) do tego praca , dom i wszystkie obowiązki. Czasami myślę sobie , że decydując się na 3 dziecko powinnam zrezygnować z pracy a ja lubię swoją pracę :tak: ech rozterki

Miłego tygodnia dziewczyny.
 
Hej Karola291
Jestem tu nowa i również staram się o 3 dzieciątko. To normalne , ze chcemy i jednocześnie martwimy się.... niektórzy patrzą na mnie jak na dziwoląga..3 dziecko szok, po co ci i takie tam..
Pamiętam jak byłam z pierwszym synkiem w ciąży.. cieszyłam się i bałam jednocześnie, z drugą to samo, jak zobaczyłam po długich staraniach 2 kreski to:szok:... tak widocznie musi byc.
Cieplutkie pozdrowionka
 
Witam sie...
Noemi...dziękuje przede wszytskim za "starania" bardzo potrzebne informacje... kochana jestes ale tu tez przyłączam sie do pytan eden...i mam jeszcze...
1. od kiedy stosowaliscie tą diete (Ty i mąż)
2. czy oprócz tego co napisałas jadłas wszystko (a co z makaronami)
3. gynoflor - czy ten lek jest na recepte?
4.sylk - gdzie nabyłas?
5. ile czasu obserwowałas cykle
6. skąd wiedziałas ze gynoflor cie zakwasza najlepiej - czy stosowałas inne specyfiki; jak to sprawdzałas (chodzi mi czy po przytulaniach badałas ph czy tez przed)
...no to chyba na tyle jak jeszcze bede miała jakies pytania albo mi sie przypomni to napisze...oczywisie juz z góry dziekuje za odp:-)
...Karola ja tez bede miała 3 dziecko...moj syn nie bedzie miał jeszcze 2 lat i nie boje sie...ale starszy 15 lat wiec w sumie jakbym miała tylko dwoje maluchów:-)...fajnie jakby wyszła zdrowa dziewuszka...a reszta nie ma znaczenia...a do pracy wracam i nie mam zamiaru sie zamknąc na własne zyczenie w domu...chyba bym zwariowała...nie jestem takim typem...oczywiscie nie obrazając nikogo...podziwiam kobietki które taka droge wybierają ale ja do nich nie naleze:tak:...kocham swoje dzieci ...ale rozwój osobisty i zawodowy tez jest dla mnie wazny...wtedy mam zachowany konstans i jest dobrze;-)...a ty masz juz spore te dzieciaczki wiec mysle ze spokojnie dasz sobie rade...cóz obawy to rzecz normala ...ale tez rzecza normalną jest radzic sobie z nimi...i tego tobie życze Karola:tak:
 
Witaj krystianmartin. Im nas więcej tym lepiej. Ja mam podobnie też mam już dwóch ślicznych chłopców w wieku 6 i 4 lata a teraz zapragnęliśmy córeczki (zawsze zresztą o niej marzyłam)a teraz jak komus mówię że może o trzecie sie postaramy to wszyscy mówia a po co ci to itd. wkurzają tylko. A co to ich obchodzi oni mogą w ogóle być sami. I co ich obchodzi to ile my mamy dzieci. Ale jak to ludzie. Najlepiej nie rozmawiać z nimi na ten temat.
Dziewczyny witajcie jestem w szoku ale sie szykujecie do planowania. Ja narazie piję kwas foliowy, magnez, wapno, wit B-complex, mierze tempkę i robie testy owulacyjne dzisiaj 14 dc i owulki nie widać. cierpliwie czekam. Ale w sprawach ph jestem ciemna. Aha kupiłam lactovaginal tylko czy powinnam go zacząć stosować od początku staranek aż do owulki?
 
Czarna perla widze ze masz tysiace pytan to cos jak ja :) tez sie zastanawiam czy stosujac diete mozna jesc umiarkowanie wszystko a tylko wykluczyc badz jesc troche wiecej tych wskazanych prodoktów. Sama nie wiem.
Karola Piranha &&&&&&&& aby u chlopcow mowa ładnie sie rozwijala z dnia na dzien. Bedzie dobrze!
Krystianmartin witaj.
 
Witam po weeknedzie :)
Karola tez często sie zastanawiam czy poradze sobie z 3 dzieci. cały czas sie waham, ledwo ta dwójke ogarniam, tym bardziej że sa jeszcze dośc mali (5 i 1,5 roku). Ale też myslę sobie, że tak naprawde strach ma wielkie oczy i pewnie jakos bym sobie poradziała. A za 10 lat mogłabym żałować, że się jednak nie zdecydowałam. Mam jeszcze taki komfort, że czesto przychodzi do mnie mama.

Pająk tez trzymam kciuki aby nastepna @ nie przyszła &&&&&&&&&&&&&&&&& niebieskie wedle zyczenia ;)

krystianmartin witamy w naszym gronie :)

ewelin my nikomu nie mowimy, że planujemy trzecie. Ale tez wkurza mnie jak ktos pyta, "to co kiedy ta dziewczynka bedzie?" Albo jak mi składają zyczenia "tym razem córki", nóz mi się w kieszeni otwiera wtedy.
 
Ostatnia edycja:
ewelin..ale ty masz fajnie ...juz sie przygotowywyjesz ale praktycznie...az Tobie zazdroszcze....ja jeszcze hooo...ja nie moge jeszCze diety stosowac bo karmie i jak jem za duzo nabiału to małemu cos tam jeszcze wyskoczy na buzi...wiec dopiero jak zakoncze karmienie...a co do probiotyku to on ma zakwaszac i utrzymywac odpowiednie ph na poziomie 4-4,5 ( albo go zbijac jak masz za wysokie + irygacje) wiec z tego co inne Panie pisały to stosowały od konca @ do staranek...lub tylko przed starankami i po...chyba nic nie pomieszałam ...a jesli tak to poprawcie mnie:-)
 
reklama
Karola wysłałam raz jeszcze (kopiuję cały czas adres z PW więc nie ma mowy o błędzie). Daj znać, jeżeli dalej nie dojdzie będę wysyłać dalej. Krystianmartin Witaj.
 
Do góry