reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy po porodzie zachodzą zmiany w wyglądzie szyjki macicy?

Dołączył(a)
24 Kwiecień 2017
Postów
1
Witam,
Na jutro mam umówioną wizytę u ginekologa, jednak do tego czasu jeszcze 24h i milion myśli na minutę, stres...
Staramy się z mężem o drugie dziecko, podczas badań szyjki macicy wyczułam, że w okolicach miejsca, gdzie się rozwiera nie jest ona gładka, czuć jakby zgrubienia, twardsze fragmentym, dodatkowo wyczułam także miejsce przypominające kształtem główkę pinezki, twardsze od innych. Nie mam żadnch objawów, np. krwawień i temu podobnych, cykle regularne. Nie wiem, czy może być to wynikiem naturalnego porodu czy coś złego się ze mną dzieje?
Czy któraś z Was zaobserwowała u siebie podobne zjawisko, lub słyszała a takim? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
 
reklama
Ja tez jestem tego zdania ja miałam kilkanaście szwów szyjki nie sprawdzałam ale domyślam się ze zgrubienia te główki twarde to blizny po szwach... jeśli popękalas albo byłaś zszywana
 
Do góry