reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy powiedzieć instruktorowi o ciąży?

Dołączył(a)
4 Sierpień 2017
Postów
3
Zaczęłam kurs prawa jazdy pod koniec czerwca, natomiast, gdy byłam już po pierwszych jazdach dowiedziałam się, że spodziewam się maleństwa. Jestem aktualnie w 5tc. Mój instruktor zdążył już zauważyć, że czasami robi mi się słabo. Moje pytanie brzmi: Czy powiedzieć mu, że jestem w ciąży ? W jaki sposób to zrobić?
 
reklama
Zaczęłam kurs prawa jazdy pod koniec czerwca, natomiast, gdy byłam już po pierwszych jazdach dowiedziałam się, że spodziewam się maleństwa. Jestem aktualnie w 5tc. Mój instruktor zdążył już zauważyć, że czasami robi mi się słabo. Moje pytanie brzmi: Czy powiedzieć mu, że jestem w ciąży ? W jaki sposób to zrobić?
Moim zdaniem powiedz bo różnie to bywa na poczatku ciaży wiem po sobie, mnie strasznie szarpało na wymioty niekiedy lepiej żeby był przygotowany. A jak poprostu że jestes w ciaży nic wiecej mówić nie musisz.
 
Dziękuję bardzo za radę, właśnie mnie również praktycznie non stop mdli, wymiotuje raczej rano bądź późnym wieczorem, ale mimo wszystko sądzę, że da się domyśleć..
 
za to ze jestes w ciazy? nie sadze ;)
lepiej zebys powiedziała to bedzie przygotowany gdyby słabo Ci sie np zrobiło
 
Witaj,

w ciąży fizjologicznej nie ma przeciwskazań to jazdy autem.

Bardziej tu teraz chodzi o względy bezpieczeństwa Twojego i innych.
Jednak w ciąży różne rzeczy mają miejsce: nudności, wymioty, zawroty głowy, kłopoty z koncentracją...

Myślę, że instruktor powinien wiedzieć, żeby w razie potrzeby być przygotowanym.

Gratuluję :)
 
reklama
Tutaj mam podobne zdanie, czyli fakt ukrywania ciąży przed instruktorem jest co najmniej dziwny, powinnaś mu o tym oczywiście niezwłocznie powiedzieć zanim przystąpisz do kursu, to Cie przecież nie dyskwalifikuje.
 

Podobne tematy

Do góry