reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są jakieś mamusie z Bytomia i okolic?

Dołączył(a)
1 Czerwiec 2017
Postów
7
Witam. Termin porodu zbliża się nieubłaganie i czas wybrać szpital do porodu. Niestety nie potrafię znaleźć żadnych aktualnych informacji o stanie porodówek w Bytomiu i okolicach. Czy któraś z mamuś może podzielić się swoimi doświadczeniami? Będę wdzięczna ;)
 
reklama
Polecam Simin w Chorzowie - super opieka, możliwość znieczulenia, nie mam najmniejszych zastrzeżeń.
Ewentualnie Godula, z całą pewnością nie polecam bytomskiej porodówki
 
Ostatnia edycja:
Hej, ja rodzilam w Siminie w Chorzowie. Duzo znajmych zdecydowalo sie na porod w Zabrzu w nowym szpitalu i na Goduli. W Bytomiu ponoc niedawno otwrali nowa porodowke, moze warto sprawdzic jak to wyglada.
 
Rodzilam w Zabrzu w CZKiD, w kwietniu tego roku i bylam bardzo zadowolona. Po porodzie trafia sie do sal dwuosobowych z wlasna lazienka, do wyboru dwa rodzaje menu. Nowoczesne lozka sterowane pilotem (nie wiem czy to standard teraz. 3 lata temu na Ligocie nie mialam takiego luksusu). :)
 
Ja rodzilam w Katowicach na Raciborskiej i polecam ten szpital. Standard ok.opieka wietna, super personel . Lekarze z poloznictwa i neonatologii, polizne, pielegniarki, super tam jest.
 
Rodzilam w Zabrzu w CZKiD, w kwietniu tego roku i bylam bardzo zadowolona. Po porodzie trafia sie do sal dwuosobowych z wlasna lazienka, do wyboru dwa rodzaje menu. Nowoczesne lozka sterowane pilotem (nie wiem czy to standard teraz. 3 lata temu na Ligocie nie mialam takiego luksusu). :)
Ja rowniez polecam Szpital w Zabrzu. Mila i fachowa obsluga, doskonale warunki. PowodzeniA :)
 
reklama
Do góry