reklama

Czy tak można? ;)

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez dudka2, 27 Styczeń 2015.

1. dudka2

dudka2 Początkująca w BB

Hej dziewczyny,
    ostatnio miałam okazję obejrzeć odcinek w telewizji śniadaniowej o dochudznaiu, z tego co się zorietnowałam będą to cykliczne spotkania i wywiady. Powiem Wam tak jestem zaskoczona: Konrad Gaca o psychologicznym efekcie jojo - PnŚ - wideo zobaczcie ile ten facet schudł.
    Z jednej strony czuję, że sama mogę osiągnąć taki wynik, z drugiej się boję, bo nie znam się na dietach..
    Komu zaufałyście po ciąży i z kim się odchudzałyście?
    Dajcie też znać jakie są Wasze przemyślenia jak widzicie taką różnicę w portkach ;)

2. katarzy802

katarzy802 Zaciekawiona BB

Ja stosowałąm jedynie slim actiw i dla mnie działał pobudzająco i dodawał energii w trkacie ćwiczeń

3. reklama
  4. modnakasia

modnakasia Początkująca w BB

Niestety jeżeli chodzi o odchudzanie to wiele zależy od naszej głowy i silnej woli. Żeby schudnąć teoretycznie nie trzeba żadnych tabletek, chodz z nimi jest znacznie łątwiej i szybciej. Wystarczy deficyt kaloryczny tzn wystarczy zjeść dziennie chodzby 100kcal mniej niż nasz organizm potrzebuje. Przeciętna kobieta potrzebuje 1500kcal dziennie, wystarczy zjeść 1400kcal i powoli będziemy chudli. Jeżeli chodzi o efekt jojo to moim zdaniem to już od psychiki zależy, jeżeli będziemy pilnować diety to z powrotem sami nie przytyjemy a jeżeli znów zaczniemy jeść to raczej nie będzie dziwne że przybywa nam kilogramów.

5. Mikofla

Mikofla Początkująca w BB

Jestem przeciwna wszelkich dietom. Uważam, że po prostu trzeba zmienić nawyki żywieniowe i jeść regularne posiłki. Spokojnie wtedy można jeść taki sos do spaghetti http://www.codogara.pl/6258/sos-do-spaghetti
    Nie lubię ograniczania się.

6. Daarka83

Daarka83 Początkująca w BB

Jeśli przez dietę rozumiemy zmianę całego systemu odżywiania - wyrzucenie śmieciowego jedzenia, słodyczy i zastąpienie ich pełnoziarnistymi produktami, warzywami i owocami... to na pewno na dłuższą metę pomaga. a jak do tego się cokolwiek poruszamy to na pewno waga zleci w dół ;)

7. Magda58

Magda58 Aktywna w BB

Jak dla mnie zbyt drastyczna zmiana w krótkim czasie nie może przynieść dobrych efektów zdrowotnych. Do wszystkiego trzeba podchodzić z głową - nawet do odchudzania. Poza tym dieta powinna być połączona z treningiem. Coś takiego można sobie zamówić na stronie http://www.dor-diet.pl u dietetyka. Podobają mi się propozycje treningowe na ich stronie :)

8. mamcia2014

mamcia2014 Fanka BB :)

Hej ja jestem zielona w temacie diet staram się ograniczać niezdrowe tuczace produkty i zastępować je zdrowszymi, zaczęłam też ćwiczyć, ale mam słomiany zapał niestety .Przez 3 miesiące schudłam 6 kg wolę schudnąć po woli bez efektu jojo.
    Używam parowaru bardzo fajna rzecz można zrobić szybko obiadek na parze na jednym poziomie mam np warzywa na drugim rybkę i to tworzy zdrowy posiłek: )
    Czasami grzesze i zjem coś słodkiego mam słabość do słodyczy .moja waga obecna to 67,6 kg, a ważyłam 73,8 .może są tutaj jakieś kobietki które też chcą zmienić nawyki żywieniowe może macie fajne przepisy? Ja się opieram na parze puki co i zupkach gotuję dla mojego dziecka zupki i jadam je staram się jeść zdrowo, ale czasen czasem się skuszę na coś niezdrowego, a potem sobie marudze jak waga skoczy: )

9. mmichalska

mmichalska Zaciekawiona BB

Tak jak wspomniał ktoś wcześniej - ważne to jeść zdrowo, nie trzeba przerzucać się na nie wiadomo jak drastyczne diety. Zdrowe odżywianie - co 3 godziny posiłek - plus ćwiczenia, zagwarantują nam świetne sylwetki :)

10. reklama
  11. Alice89

Alice89 Początkująca w BB

No i dobrze byłoby dopasować dietę do naszego stylu życia, bo inaczej musi jeść ktoś kto pracuje za biurkiem a inaczej np. sprzątaczka. To bardzo ważna kwestia

Poleć forum