reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy tak można? ;)

Dołączył(a)
22 Grudzień 2014
Postów
9
Miasto
Warszawa
Hej dziewczyny,
ostatnio miałam okazję obejrzeć odcinek w telewizji śniadaniowej o dochudznaiu, z tego co się zorietnowałam będą to cykliczne spotkania i wywiady. Powiem Wam tak jestem zaskoczona: Konrad Gaca o psychologicznym efekcie jojo - PnŚ - wideo zobaczcie ile ten facet schudł.
Z jednej strony czuję, że sama mogę osiągnąć taki wynik, z drugiej się boję, bo nie znam się na dietach..
Komu zaufałyście po ciąży i z kim się odchudzałyście?
Dajcie też znać jakie są Wasze przemyślenia jak widzicie taką różnicę w portkach ;)
 
reklama
Jeśli przez dietę rozumiemy zmianę całego systemu odżywiania - wyrzucenie śmieciowego jedzenia, słodyczy i zastąpienie ich pełnoziarnistymi produktami, warzywami i owocami... to na pewno na dłuższą metę pomaga. a jak do tego się cokolwiek poruszamy to na pewno waga zleci w dół ;)
 
Hej ja jestem zielona w temacie diet staram się ograniczać niezdrowe tuczace produkty i zastępować je zdrowszymi, zaczęłam też ćwiczyć, ale mam słomiany zapał niestety .Przez 3 miesiące schudłam 6 kg wolę schudnąć po woli bez efektu jojo.
Używam parowaru bardzo fajna rzecz można zrobić szybko obiadek na parze na jednym poziomie mam np warzywa na drugim rybkę i to tworzy zdrowy posiłek: )
Czasami grzesze i zjem coś słodkiego mam słabość do słodyczy .moja waga obecna to 67,6 kg, a ważyłam 73,8 .może są tutaj jakieś kobietki które też chcą zmienić nawyki żywieniowe może macie fajne przepisy? Ja się opieram na parze puki co i zupkach gotuję dla mojego dziecka zupki i jadam je staram się jeść zdrowo, ale czasen czasem się skuszę na coś niezdrowego, a potem sobie marudze jak waga skoczy: )
 
Tak jak wspomniał ktoś wcześniej - ważne to jeść zdrowo, nie trzeba przerzucać się na nie wiadomo jak drastyczne diety. Zdrowe odżywianie - co 3 godziny posiłek - plus ćwiczenia, zagwarantują nam świetne sylwetki :)
 
No i dobrze byłoby dopasować dietę do naszego stylu życia, bo inaczej musi jeść ktoś kto pracuje za biurkiem a inaczej np. sprzątaczka. To bardzo ważna kwestia
 
reklama
Do góry