reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test jest negatywny ?

Dołączył(a)
21 Lipiec 2021
Postów
11
Hej dziewczyny, jak w ostatnim poście napisałam że uprawiałam stosunek z zabezpieczeniem i poprosiłam partnera by jeszcze wyciągnął podczas wytrysku.
Ale nie wiem dlaczego cały czas bierze mnie stres ze mogę być w ciąży, chodź wszystko było z zabezpieczeniem.
Za 4 dni powinnam zrobić okres i minęły już 3 tyg od stosunku.
Nie mam żadnych wymiotować, gorączki, ani żadnych z tych rzeczy.

Możecie mi powiedzieć czy tam jest 1 kreska czy mam zwidy i widzę 2 ://
(Sprawdzalam też test pod latarka i nie widziałam żadnego cienia)
Proszę o odpowiedź bo zwariuję
 

Załączniki

  • IMG_20210825_190617.jpg
    IMG_20210825_190617.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 150
  • IMG_20210825_191427.jpg
    IMG_20210825_191427.jpg
    450,8 KB · Wyświetleń: 293
reklama
Oznacz sobie bhcg z krwi, to Cię uspokoi na 100%. Jeśli masz aż takie stresy, może nie jesteś gotowa jeszcze na seks? Powinnaś czerpać radość z życia erotycznego a nie po każdym stosunku przeżywać panikę.
 
Ja myślę, że na ciążę nie ma żadnych szans.. Seks w prezerwatywie i z finałem na zewnątrz?? Takie rzeczy się nie zdarzają.
Spokojnie, nie jesteś w ciąży.
 
Tak wiem że testu się nie sprawdza pod latarka, ale widziałam dziewczyny które tak robiły.
Mam jeszcze jedno pytanie czy test jest raczej wiarygodny po 3 tyg i 4 dni przed okresem?
A jak dziewczyny będą skakać z okna to też skoczysz?

Test negatywny. Jakim cudem miałabyś być w ciąży? Wiesz jak dochodzi do zapłodnienia?

Przestań uprawiać seks, bo nie jesteś na niego gotowa. I nie piszę tego złośliwie. Takim stresiwaniem się to się w nerwicę wpędzisz.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry