reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to bliźnięta?

malina04

Aktywna w BB
Dołączył(a)
12 Maj 2020
Postów
80
Witam wszystkich !

Mam pytanie najlepiej do mam bliźniąt, na zdjęciu usg widać jakby drugi płód. Jednak lekarz wpisał ciąża pojedyncza, zdjęcie usg z 7tygodnia +6dni. Dodam, że to moja druga ciąża lecz w czasie pandemii poszłam do pani ginekolog, która akurat miała termin i to co robiła było jakby z przymusu. Przechodząc do sedna, czy "to coś " widoczne w prawym górnym rogu to drugi płód? Jeśli nie to co to może być?
 

Załączniki

  • 20200512_150255.jpg
    20200512_150255.jpg
    930,9 KB · Wyświetleń: 310
reklama
Rozwiązanie
Chyba za bardzo się nakręcasz ;)
Po pierwsze, każda ciąża inna.
Po drugie, sama piszesz, że nie byłaś u swojego lekarza, tylko u pierwszego lepszego, który miał kiepski sprzęt, więc jak możesz porównywać te dwie sytuacje?
Czekaj cierpliwie i nie fisiuj, bo po co? ;)
Jakieś kiepskie to zdjęcie. Moim zdaniem moze być to jajnik. Jak na drugi zarodek to chyba za bardzo oddalone od siebie. Ale wybralabym sie do lekarza z lepszym sprzętem. A nuż może okazać sie, że to bliźniaki 🙂
 
Fakt, sprzęt to chyba prehistoria, ale udałam się do tego lekarza z przymusu bo chciałam skontrolować początek ciąży, jestem już umówiona u swojego ginekologa za tydzień.
Dziękuję wam za odpowiedzi 😉😊
 
reklama
Wpisz sobie w Google grafikę "USG ciąża bliźniacza" i zobacz, że wygląda zupełnie inaczej, niż u Ciebie :)
Sprawdziłam od razu, ale martwię się o to co to może być, dziewczyny piszą że może jajnik, ale w pierwszej ciąży wcale nie był widoczny na usg, no nie wiem, muszę cierpliwie czekać na kolejną wizytę 😊
 
Chyba za bardzo się nakręcasz ;)
Po pierwsze, każda ciąża inna.
Po drugie, sama piszesz, że nie byłaś u swojego lekarza, tylko u pierwszego lepszego, który miał kiepski sprzęt, więc jak możesz porównywać te dwie sytuacje?
Czekaj cierpliwie i nie fisiuj, bo po co? ;)
 
Rozwiązanie
Do góry