reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża mimo negatywnego testu?

Dołączył(a)
21 Marzec 2015
Postów
1
Witam kobietki, bardzo zależy mi na zajściu w ciążę. Raz już byłam w ciązy jednak poroniłam i następnie niestety stwierdzono zasniad. Minął juz rok lekarz pare miesięcy temu pozwolił odstawić mi tabletki i zacząć brać kwas- wiec tak robie. Dziś robiłam test jednak wyszedł neatywny mimo tego uważam się dzidziuś jest to ponoc się czuje. Od jakiegoś czasu jem... ciągle jem nadmiernie. Słodycze zajadam zupą kalafiorową np cały czas podjadam. Mąż mówi że piersi mam większe dużo wieksze, oprócz tego ciągle bolą mnie miięśnie brzucha "żebra". Zauważyłam dziwne opławy nigdy takich nie miałam, pobolewa mnie głowa no i śpie, jak niedzwiedz, cały czas co troche...Niewiem czy to może być wczesna ciąża, miesiączke powinnam dostać dopiero pod koniec miesiąca, czy któraś z was miała podobnie i czy powinnam dla pewności zgłosić się do lekarza czy lepiej jeszcze poczekać?
 
reklama
Na tym etapie na pewno nie są to dolegliwości ciążowe ;-)
Mi to raczej wygląda na PMS... Albo przesilenie wiosenne...

Czy jesteś w ciąży? Nie wiem.
Oczywiście że test wyszedł negatywny, bo jaki miał wyjść? Zakładając, że miesiączkę dostaniesz pod koniec miesiąca, to owulację miałaś max 4 dni temu. Testy siuśkowe pokazują ciążę po 10 dniach od owulacji... Nie mogło bowiem dojść jeszcze do implantacji, która powoduje wydzielanie hormonu (testy z krwi też nic nie pokażą). Poczekaj do terminu @.
Czy iść do lekarza - nie. Do lekarza najlepiej pójść mniej więcej ok. 2 tygodni po terminie miesiączki, bo wcześniej nic widać nie będzie (ewentualnie tylko ciążę potwierdzi).
 
na objawy ciążowe to chyba trochę za szybko :tak:
psychika - tak bardzo pragniesz że już widzisz u siebie objawy i ciąże, ja doskonale to rozumiem, bo też przez to przechodziłam. wrzuciłam na luz, i zaskoczyło. trzymam kciuki żeby się udało!
 
Mada, ja tez mialam te wszystkie objawy. Co miesiąc czułam, że to 'już', ale za każdym razem byłam rozczarowana. A udało się jak zapomniałam o tym staraniu i wyjechałam na super relaksujące wakacje. Mi ginekolog powiedziała: "Dzieci przychodzą, jak one tak zdecydują, nie my'' :) Powodzenia i trzymam kciuki, zeby sie niedługo (albo nawet w tym miesiącu!) udało x
 
jeżeli się czegoś bardzo pragnie to samo nie przyjdziei trzeba się postarać :) co do objawów to mi również wydawało się że TO już nawet potrafiłam zrobić test wiedząc że i tak nic pozytywnego nie wykaże ale co zrobić jak cheć zostania mamą jest tak silna. Poczekaj jeszcze pod koniec miesiąca zrób test ponownie i ewentualnie jeżeli nadal to nie rozwieje twoich wątpliwości to idz do lekarza 3mam kciuki :)
 
Ja miałam podobnie, aż któregoś pieknego dnia tak sobie pomyslalam moze teraz bedzie pozytywny no i bylo ( II ) :D przestan myslec ze chcesz bo ci los bedzie platal figle
 
Do góry