reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2021
Postów
9
Witam. Według apki moja owulacja była 1.09. Dziś mam objawy typu mdłości bez wymiotów rano i po południu.. Przez 3 poprzednie dni bolało mnie podbrzusze.. Zmienił mi się smak.. Mięso mi nie smakuje 🙈 I mam rano duże upławy.. W nocy parcie na pęcherz.. Piersi mnie nie bolą.. Czy to objawy ciąży? Czy jeszcze za wcześnie na to?
 
reklama
Za wcześnie na objawy. objawy pojawiają się w okolicach 7 tygodnia ciazy a nie tydzień po owulacji (której nie masz pewności czy w ogóle była) tylko monitoring owulacji u ginekologa ją potwierdzi a nie żadne testy czy aplikacja - to jest tylko statystyka a czy ja masz nie wiesz…
A! I tydzień po owulacji nawet gdyby ona wtedy Hyla to jest nie możliwe ze byłabyś już w ciąży, do zapłodnienia do godzi 6-12 dni + 2 dni na zagnieżdżenie zarodka wiec minimum 8 dni od POTWIERDZONEJ owulacji ale jedynym i pierwszym objawem ciąży jest BRAK MIESIĄCZKI I WYEDY WYKONAJ TEST
 
Za wcześnie na objawy. objawy pojawiają się w okolicach 7 tygodnia ciazy a nie tydzień po owulacji (której nie masz pewności czy w ogóle była) tylko monitoring owulacji u ginekologa ją potwierdzi a nie żadne testy czy aplikacja - to jest tylko statystyka a czy ja masz nie wiesz…
A! I tydzień po owulacji nawet gdyby ona wtedy Hyla to jest nie możliwe ze byłabyś już w ciąży, do zapłodnienia do godzi 6-12 dni + 2 dni na zagnieżdżenie zarodka wiec minimum 8 dni od POTWIERDZONEJ owulacji ale jedynym i pierwszym objawem ciąży jest BRAK MIESIĄCZKI I WYEDY WYKONAJ TEST
Hej. Jestem aktualnie w 22 dc około 5 dni po owulacji zaczęły mnie pobolewac (kłuć) jajniki raz jeden raz drugi. A wczoraj rano strasznie sie zle czułam jak by bralo mnie przeziębienie. Ból glowy brak siły brak apetytu .co o tym myślicie? Moze być coś na rzeczy?
 
Hej. Jestem aktualnie w 22 dc około 5 dni po owulacji zaczęły mnie pobolewac (kłuć) jajniki raz jeden raz drugi. A wczoraj rano strasznie sie zle czułam jak by bralo mnie przeziębienie. Ból glowy brak siły brak apetytu .co o tym myślicie? Moze być coś na rzeczy?
niestety nie. To za wcześnie, Twoja głowa się nakręca, to bardzo częste ale na tym etapie - niemożliwe. Najwcześniejsze objawy pojawiają się jak już dojdzie chociaż do zagnieżdżenia a wiec 6-12 dni +2 dni trwa zagnieżdżenie wiec MINIMUM 8 dni alby być w ciazy, powtarzam MINIMUM

A co do stwierdzania owulacji to żadne testy Ci jej nie potwierdza - jedynie monitoring. Testy wykrywają tylko poziom hormonu lh, który może być a owulacji być nie musi.
 
Witam. Według apki moja owulacja była 1.09. Dziś mam objawy typu mdłości bez wymiotów rano i po południu.. Przez 3 poprzednie dni bolało mnie podbrzusze.. Zmienił mi się smak.. Mięso mi nie smakuje 🙈 I mam rano duże upławy.. W nocy parcie na pęcherz.. Piersi mnie nie bolą.. Czy to objawy ciąży? Czy jeszcze za wcześnie na to?
U mnie objawy sie zaczely sie szybko pare dni po spodziewanej @ najpierw mialam wyczulony węch bol piersi pozniej mdlosci zgaga 😊 ale kazda kobieta ma inaczej
 
Co myślicie? 36dc to zrobiłam test . W sumie to nie jestem optymistka , straciłam już troche nadzieje (amh 0,35 i bezskuteczne starania od roku) w zasadzie to dostałam już listę badań do przygotowania do in vitro
253439A1-E06E-407C-B70F-B058E3065DDC.jpeg
 
Ja widzę 2 krechę 😍 idz na bete lub powtorz jutro test z porannego moczu najlepiej kup o czułości 10 mlU 😁 ja w 36 dc tez mialam blada krechę a dzisiaj 12t6d 🙂trzymam kciuki ✊
 
reklama
A co myślicie o moim ? U Ciebie ewidentnie druga jest
 

Załączniki

  • EC3A9E9B-7BE0-4058-8EDB-CF65B9395E6D.jpeg
    EC3A9E9B-7BE0-4058-8EDB-CF65B9395E6D.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 131
  • 81D85A17-212E-45C6-B81E-FF9B5EF9B664.jpeg
    81D85A17-212E-45C6-B81E-FF9B5EF9B664.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 123
  • 306B88AD-CE93-44E7-8BD5-7D85C121F613.jpeg
    306B88AD-CE93-44E7-8BD5-7D85C121F613.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 123
Do góry