reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

OlciaP

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Lipiec 2023
Postów
109
Witam Was dziewczyny 😍jestem tu nowa i potrzebuje porady zerknijcie proszę na mój wykres kutry dołączam i podpowiedzcie co o tym myślicie 🙏 czy to może być wczesna ciąża ? Od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze . Kiedy mogła bym zrobić pierwszy test żeby był wiarygodny ? Długo już się staramy o dzidziusia i wiecie jak to jest już człowiek wariuje 🫣bardzo chętnie przeczytam opinie każdej z Was 🥰i z góry dziękuje za odpowiedzi
 

Załączniki

  • 84F1B8A8-AEF4-4EA1-9794-33E257A61A8A.jpeg
    84F1B8A8-AEF4-4EA1-9794-33E257A61A8A.jpeg
    89,1 KB · Wyświetleń: 219
reklama
Witam Was dziewczyny 😍jestem tu nowa i potrzebuje porady zerknijcie proszę na mój wykres kutry dołączam i podpowiedzcie co o tym myślicie 🙏 czy to może być wczesna ciąża ? Od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze . Kiedy mogła bym zrobić pierwszy test żeby był wiarygodny ? Długo już się staramy o dzidziusia i wiecie jak to jest już człowiek wariuje 🫣bardzo chętnie przeczytam opinie każdej z Was 🥰i z góry dziękuje za odpowiedzi
Czy jeśli jest to ciąża to te temperatury nie powinny być wyższe ?🤔
 
To normalny wykres, na którym widać owulację, o ile oczywiście prawidłowo dokonujesz pomiarów. Zanim wykres "pokaże" ciążę (16 pomiarów po owulacji), będziesz mogła już dawno zrobić test.

Tak więc nie ma co szukać ciąży w wykresie, do stwierdzania ciąży służy test ciążowy :)
 
To normalny wykres, na którym widać owulację, o ile oczywiście prawidłowo dokonujesz pomiarów. Zanim wykres "pokaże" ciążę (16 pomiarów po owulacji), będziesz mogła już dawno zrobić test.

Tak więc nie ma co szukać ciąży w wykresie, do stwierdzania ciąży służy test ciążowy :)
Dziękuje 😁
 
Do góry