reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to dobry przyrost hcg?

Dołączył(a)
4 Maj 2021
Postów
12
Witam, witam Was ponownie kobietki tak pytam i pytam ale już taka przewrażliwiona jestem. Otóż wczoraj byłam na pierwszym USG na którym nic jeszcze nie było widac bo to dopiero 4 tydzień z wyliczeń zatem pani doktor wysłała mnie na ponowne hcg po 48h od ostatniego wyniku. W środę wynik HCG miałam 1298 a dziś 3386, kolejne we wtorek. Obawiam sie i w sumie sama się już nakręcam... Czy wszystko zmierza ku dobremu? Proszę o radę. Dziękuję i pozdrawiam
 
reklama
Nie stresuje się , bo to najgorsze ,przyrost jest super , domyslam sie ze nie masz żadnych plamie itp, więc będzie dobrze
 
Nie stresuje się , bo to najgorsze ,przyrost jest super , domyslam sie ze nie masz żadnych plamie itp, więc będzie dobrze
Nie nic mi nie jest, dobrze się czuje wręcz nawet bardzo dobrze tylko uczucie wzdętego brzucha mi nie za bardzo się podoba ale nic się nie poradzi jakoś to przeżyję ;)
 
Do góry