reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to mogla być owulacja

Sisi1992

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
23 Listopad 2021
Postów
135
Hej dziewczyny. W styczniu poroniłam. Poczatkiem lutego dostałam krwawienie myślę że @ trwało 5 dni. W 12 DC był śluz dość sporo go było, przezroczysty ciągliwy. W 13 DC miałam nagły ostry ból jajnika gdy chciałam zakaszlec, przydarzyło się to tylko raz później dostałam jednorazowe plamienie. Testy lh negatywne dodam że choruję na pcos. Co to mogło być?
 
reklama
Hej dziewczyny. W styczniu poroniłam. Poczatkiem lutego dostałam krwawienie myślę że @ trwało 5 dni. W 12 DC był śluz dość sporo go było, przezroczysty ciągliwy. W 13 DC miałam nagły ostry ból jajnika gdy chciałam zakaszlec, przydarzyło się to tylko raz później dostałam jednorazowe plamienie. Testy lh negatywne dodam że choruję na pcos. Co to mogło być?
To mogło być wszystko i nic. Jesteś po poronieniu, więc bardzo możliwe, że organizm jeszcze nie wrócił do równowagi hormonalnej.

Wg. Mnie jeżeli testy lh negatywne, a ty masz pcos to jest duże prawdopodobieństwo, że owulacji nie było. Żaden śluz czy ból (nawet ten przy kichnięciu) nie są wyznacznikiem owulacji.

Jak starasz się o dziecko z takim schorzeniem jak pcos to najlepiej by było chodzić na monitoring. Ewentualnie prowadzić obserwację objawowo termiczna, a 7 dni po domniemanej owulacji zbadać prugesteron.
 
Do góry