reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Szyjkę można sprawdzać, ale nie jest to takie łatwe i hop siup.
A Ty autorko w podskokach do ginekologa, upewnisz się i będziesz mieć spokój.
 
reklama
Ostatni raz współżyłam 20.05 i używaliśmy prezerwatyw ( niestety były to chyba dni płodne). Parę dni później w śluzie miałam brunatne, skąpe plamki krwi (czego nigdy nie było). Następnie 03.06 dostałam miesiączkę, która była normalna i poprzedzona bólem piersi. Kolejną miesiączkę dostałam 17.07 i również była normalna i bolały mnie piersi (trochę mocniej niż zwykle). Trzecią miesiączkę dostałam 16.08 (zawsze mam nieregularne zwykle co ok. 6tygodni) i była ona jaśniejsza i dużo skąpsza niż zwykle ale również była poprzedzona bólem piersi i w pierwszym dniu bolał mnie brzuch. Zaniepokoiłam się tą zmianą, więc tydzień później wykonałam test ciążowy (13 tygodni po stosunku) był robiony popołudniu i po wypiciu wody- wynik był negatywny. Następnie parę dni później zrobiłam kolejny test z porannego moczu (innej firmy) i również był negatywny. Teraz jestem 18 dni po okresie i nadal nie mam śluzu płodnego... szyjka jest nisko i twarda. Trochę mnie to dziwi bo strasznie długo to trwa. Nie mam żadnych objawów ciążowych, jedyne co, to zauważyłam żyłki na piersiach ale mogłam je mieć zawsze i dopiero teraz na nie zwróciłam uwagę.

Wiem że racjonalnie myśląc nie mogę być w ciąży ale nie daje mi to spokoju i trochę się martwię. Czy testy po 13 tygodniach mogą się jeszcze mylić?

Od stosunku masz miesiaczki. Stosunek byl z zabezpieczniem. Testy wyszly negatywne. Mysle, ze odpowiedz nasuwa sie sama.
A sluzu mozesz nie miec, bo np nie masz owulacji. Albo go nie ma, bo go nie ma.
Jak chcesz sledzic owulacje to mierz sobie temp albo kup testy owulacyjne.
Ale w ciazy nie jestes.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry