reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to może być ciąża?

Rozwiązania
0
Ostatni raz współżyłam 20.05 i używaliśmy prezerwatyw ( niestety były to chyba dni płodne). Parę dni później w śluzie miałam brunatne, skąpe plamki krwi (czego nigdy nie było). Następnie 03.06 dostałam miesiączkę, która była normalna i poprzedzona bólem piersi. Kolejną miesiączkę dostałam 17.07 i również była normalna i bolały mnie piersi (trochę mocniej niż zwykle). Trzecią miesiączkę dostałam 16.08 (zawsze mam nieregularne zwykle co ok. 6tygodni) i była ona jaśniejsza i dużo skąpsza niż zwykle ale również była poprzedzona bólem piersi i w pierwszym dniu bolał mnie brzuch. Zaniepokoiłam się tą zmianą, więc tydzień później wykonałam test ciążowy (13 tygodni po stosunku) był robiony popołudniu i po wypiciu wody- wynik był negatywny. Następnie parę dni później zrobiłam kolejny test z porannego moczu (innej firmy) i również był negatywny. Teraz jestem 18 dni po okresie i nadal nie mam śluzu płodnego... szyjka jest nisko i twarda. Trochę mnie to dziwi bo strasznie długo to trwa. Nie mam żadnych objawów ciążowych, jedyne co, to zauważyłam żyłki na piersiach ale mogłam je mieć zawsze i dopiero teraz na nie zwróciłam uwagę.

Wiem że racjonalnie myśląc nie mogę być w ciąży ale nie daje mi to spokoju i trochę się martwię. Czy testy po 13 tygodniach mogą się jeszcze mylić?

reklama
D

Deleted member 176021

Gość
Ostatni raz współżyłam 20.05 i używaliśmy prezerwatyw ( niestety były to chyba dni płodne). Parę dni później w śluzie miałam brunatne, skąpe plamki krwi (czego nigdy nie było). Następnie 03.06 dostałam miesiączkę, która była normalna i poprzedzona bólem piersi. Kolejną miesiączkę dostałam 17.07 i również była normalna i bolały mnie piersi (trochę mocniej niż zwykle). Trzecią miesiączkę dostałam 16.08 (zawsze mam nieregularne zwykle co ok. 6tygodni) i była ona jaśniejsza i dużo skąpsza niż zwykle ale również była poprzedzona bólem piersi i w pierwszym dniu bolał mnie brzuch. Zaniepokoiłam się tą zmianą, więc tydzień później wykonałam test ciążowy (13 tygodni po stosunku) był robiony popołudniu i po wypiciu wody- wynik był negatywny. Następnie parę dni później zrobiłam kolejny test z porannego moczu (innej firmy) i również był negatywny. Teraz jestem 18 dni po okresie i nadal nie mam śluzu płodnego... szyjka jest nisko i twarda. Trochę mnie to dziwi bo strasznie długo to trwa. Nie mam żadnych objawów ciążowych, jedyne co, to zauważyłam żyłki na piersiach ale mogłam je mieć zawsze i dopiero teraz na nie zwróciłam uwagę.

Wiem że racjonalnie myśląc nie mogę być w ciąży ale nie daje mi to spokoju i trochę się martwię. Czy testy po 13 tygodniach mogą się jeszcze mylić?
Powiem Ci krótko i ja temat. Każda kobieta jest inna, każdy cykl jest inny. A Ty koniecznie przejdź się do ginekologa w celu wykluczenia innych schorzeń związanych z układem rozrodczym.
Pozdrawiam

olcia1718

Fanka BB :)
Rozwiązania
41
Jak dla mnie ciaza wykluczona...
A sluz nie jest wyznacznikiem ja przed ciaza raz mialam raz nie .
Jak zaszlam w ciaze nie mialam sluzu plodnego na staraczkach dziewczyny niektóre tez.
Przecież testy negatywne itp.
Na pewno nie jestes w ciazy.

olcia1718

Rozwiązania
41
Przecież test wychodzi w dniu miesiączki wiec jak po 13 tyg moglby nie wyjść pozytw? Ehhh

olcia1718

Rozwiązania
41
Dla mnie ciaza wykluczona.
A sluz nie jest wyznacznikiem .
Ja przed ciaza raz mialam raz nie.
Jak zaszlam w ciążę nie mialam sluzu plodnego
Dziewczyny na staraczkach niektóre tez nie.
Moze byc schowany w szyjce tez.
Mi przy nieregularnych cyklach owulacja wystąpiła w dniu okresu;)
A jak sie tak shizujesz to idz na betę.
Jednak dla mnie na milion procent zadnej ciazy nie ma:)

michasia30

Rozwiązania
2

Skąd wiesz ze szyjka jest nisko i twarda ?!

1.01.2018
Gabriel

michasia30

Rozwiązania
2
No ja właśnie pytałam z ciekawości
Może można.

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

reklama

olcia1718

Rozwiązania
41
Aaa teraz doczytalam ze bylo z prezerwatywa to tym bardziej ciazy nie ma :-)
Chyba ze macie pecha:)
Aaa nitki w sluzie moga oznaczać owulacje
Pamiętam tez mialam tak kiedyś raz.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
mrsmiki Czy to może być ciąża? Ciąża, poród, połóg 35
Ewela1504 Czy to może być ciąża ? Staramy się 53
G Spadek beta HCG, czy to może być ciąża obumarła? Potrzebuję porady 16
S Czy to może być ciąża? Potrzebuję porady 21
N Czy to może być jeszcze zdrowa ciąża ?? Potrzebuję porady 9
P Czy to może być ciąża? Ciąża, poród, połóg 18
A Co to może być ? Ciąża ?! Potrzebuję porady 24
Serbiene Czy to może być ciąża? Ciąża, poród, połóg 5
A Czy to może być ciąża? Ciąża, poród, połóg 7
P Czy to może być ciąża? Staramy się 30
O Czy to może być jednak ciąża ? Potrzebuję porady 5
M Czy to może być ciąża? Potrzebuję porady 10
A Czy to może być ciąża? Ciąża, poród, połóg 11
MamaANia13 Czy ciąża może być młodsza o 9/10 dni niż wynika z obliczeń? Potrzebuję porady 12
M Czy to może być ciąża? Ciąża, poród, połóg 3
M Co myślicie, czy to może. Być ciąża? Potrzebuję porady 8
A Czy to może być ciąża? Potrzebuję porady 6
E Czy to może być ciąża? Potrzebuję porady 3
I Czy to może być ciąża bliźniacza? Potrzebuję porady 17
M PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC, CZY TO MOŻE BYĆ CIĄŻA?? Ciąża, poród, połóg 39
E Czy to może być ciąża? Potrzebuję porady 10
S Czy to może być ciąża? Potrzebuję porady 12
507607931 Czy to może być ciąża ???? Potrzebuję porady 14
K CZY TO MOŻE BYĆ CIĄŻA? Potrzebuję porady 24
K czy to może być ciąża? Potrzebuję porady 9
F Czy to może być ciąża? Potrzebuję porady 11
J Czy to może być ciąża? Potrzebuję porady 30
J Stosunek, wytrysk, czy to może być ciąża? Potrzebuję porady 5
I Czy to może być ciąża? Potrzebuję porady 5
X Czy to może być ciąża? Mam się czym martwić? Ciąża, poród, połóg 14
A Plamienie implantacyjne, to może być ciąża? Ciąża, poród, połóg 2
L Czy to może być ciąża?? Staramy się 8
R Czy to może być ciąża? Staramy się 9
aneta1922 czy to może być ciąża? Potrzebuję porady 42
N Czy to może być ciąża?? Potrzebuję porady 6
M czy to może być młodsza ciąża Potrzebuję porady 2
K czy to może być ciąża Potrzebuję porady 5
R Może być pozytywny? Potrzebuję porady 14
L Żywienie 6-7msc - czy może być za dużo mm, pokarmu stałego? Potrzebuję porady 8
Polskakobieta10 Co to może być? Potrzebuję porady 8
C Czy to może być czop ? Potrzebuję porady 3
M Czy to może być oznaką ciąży? Potrzebuję porady 5
J Co to może być? Potrzebuję porady 3
A Co to może być Potrzebuję porady 5
Ola2019 Czy kobieta może być w ciąży i mieć normalną miesiączkę ?i jakie są objawy czy normalnie Staramy się 6
Tusia5058 Co to może być ? Potrzebuję porady 9
KociTata Temperatura u noworodka, ile i kiedy może być gorączka? Potrzebuję porady 24
Martakamila2019 Poradzcie co to może być Potrzebuję porady 4
O Co to może być? Potrzebuję porady 4
P Co to może być, wysypka? Potrzebuję porady 7