reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być poród?

Dołączył(a)
10 Marzec 2022
Postów
2
Cześć kochane!
Jestem w 39 tygodniu ciąży. W piątek odszedł mi czop śluzowy, bynajmniej tak mi się wydaje, ponieważ ta wydzielina miała konsystencję białka jaja. Wczoraj w nocy pojawiły się dość mocne skurcze, a wraz z nimi ból kręgosłupa w części lędźwiowej, w sumie te skurcze przypominały ból menstruacyjny. Dziś postanowiliśmy iść na dłuższy spacer, po powrocie zauważyłam coś takiego jak wydzielina z piątku, z tym, że tym razem była ona zabarwiona krwią (zdjęcie w załączniku). Czy to może oznaczać, że poród się już rozpoczął?
Będę Wam bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.
 

Załączniki

  • 7B3B2DFE-20A6-4966-A804-6896AC59D26F.jpeg
    7B3B2DFE-20A6-4966-A804-6896AC59D26F.jpeg
    480,9 KB · Wyświetleń: 4 585
reklama
Ja po północy poszłam się wysiusiać i wlansie coś takiego miałam, a o 8 rano już miałam synka na rękach 🥰 może warto jechać do szpitala, powiesz ze masz krew to bez żadnego ale cię przyjmą. Najwyżej będziesz miała falstart, to nic takiego 😊
 
Mi czop odchodził stopniowo, kilka dni przed. Cale szczęście ze do szpitala się nie spieszyłam, w zasadzie pojechalam w ostatniej chwili :) i takie tez mialam postanowienie - wytrzymać w domu jak najdłużej. Moim zdaniem, czekaj na rozwój wydarzeń. Chyba ze cos cie zaniepokoi.
 
reklama
Cześć kochane!
Jestem w 39 tygodniu ciąży. W piątek odszedł mi czop śluzowy, bynajmniej tak mi się wydaje, ponieważ ta wydzielina miała konsystencję białka jaja. Wczoraj w nocy pojawiły się dość mocne skurcze, a wraz z nimi ból kręgosłupa w części lędźwiowej, w sumie te skurcze przypominały ból menstruacyjny. Dziś postanowiliśmy iść na dłuższy spacer, po powrocie zauważyłam coś takiego jak wydzielina z piątku, z tym, że tym razem była ona zabarwiona krwią (zdjęcie w załączniku). Czy to może oznaczać, że poród się już rozpoczął?
Będę Wam bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.
Ja tak mialam przez kilka dni przed porodem i u mnie to wskazywało na skracającą się szyjkę :) Pozniej dzień przed porodem pojawiły się skurcze, a ostatecznie odeszły mi wody i to one mnie zmobilizowały do wyjazdu do szpitala ;)
 
Do góry