reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to wina torbieli?

Annie1230

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Październik 2019
Postów
40
Miesiąc temu byłam na wizycie u ginekologa, na prawym jajniku mam dwie torbiele (4cmx3cm i 2cmx1,5cm), lekarz przepisał mi duphaston od 16dc do 25dc oraz czopki distreptaza. Przez połowę cyklu miałam stan podgorączkowy, nawet do 37,6C. W 32 dc dostałam krwawienia, które jest zupełnie inne niż wszystkie, bardzo obfite i czuję ogromny ból po lewej stronie, przed miesiączką był tez inny śluz, zawsze był wodnisty i w znikomej ilości, a tym razem dużo białego śluzu. czym to może być spowodowane? Ból po lewej stronie jest tak silny, nie pomagają żadne leki, co to może być, wizytę mam dopiero za tydzień :(
 
reklama
A jakie masz torbiele? Ja miałam torbiel krwotoczną i lekarz ostrzegał, że jak będzie bolał bardzo brzuch i bez reakcji na leki to od razu na szpital. Brzuch mnie bolał czasami w tym miejscu co jajniki z torbielą ale szybko przechodziło. Miesiączka w tym cyklu co była torbiel była bardzo, bardzo obfita ale lekarz ostrzegał, że tak może być i to był dobry objaw bo torbiel zeszła przy okresie inaczej czekalaby mnie operacja. Stanów podgoraczkowych nie miałam.
 
Ostatnia edycja:
A jakie masz torbiele? Ja miałam torbiel krwotoczną i lekarz ostrzegał, że jak będzie bolał bardzo brzuch i bez reakcji na leki to od razu na szpital. Brzuch mnie bolał czasami w tym miejscu co jajniki z torbielą ale szybko przechodziło. Miesiączka w tym cyklu co była torbiel była bardzo, bardzo obfita ale lekarz ostrzegał, że tak może być i to był dobry objaw bo torbiel zeszła przy okresie inaczej czekalaby mnie operacja. Stanów podgoraczkowych nie miałam.
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jaka to torbiel i ginekolog chyba też nie wie, dostałam skierowanie na test ROMA, jutro jadę go zrobić. Zastanawia mnie tylko dlaczego boli mnie po innej stronie niż mam torbiele
 
Jedź do szpitala bo mogła ci się torbiel skręcić lub pęknąć.
Ja miałam krwotoczne kilka razy. Największa wielkości pomarańczy, kilka razy mi się skręciły i to był ból straszny, żadne leki nie pomagały.
 
Do góry