reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy widzie drugą kreskę?

matkaniewariatka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Marzec 2021
Postów
7 431
Cześć Dziewczyny. Jestem tu nowa, choć w stażu jeśli chodzi o starania to już trochę dinozaur. Pierwszy raz w ciągu 2,5 roku mam sytuację z niejasnymi testami ciążowymi.
Zrobiłam 3 testy z różnych 3 firm.
Pierwszy 23 dc (11 lub 12 dpo wg testu owulacyjnego), kolejny 24 dc (12 lub 13 dpo), i ostatni 26 dc (14 lub 15 dpo). Wszystkie testy pokazały taki cień cienia cienia, że nie potrafię wywnioskować wiele. W ciągu 4 dni kreska powinna ciemnieć, wiem o tym, dlatego nie liczę na wiele... Ale ciekawa jestem Waszej opinii - wiem, że macie też duże doświadczenie.
 

Załączniki

  • 762E4D1F-2CC1-444E-A175-6C94B4D31E93.jpeg
    762E4D1F-2CC1-444E-A175-6C94B4D31E93.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 723
  • E23A2FAF-DAE3-4F44-8378-FF578630B89F.jpeg
    E23A2FAF-DAE3-4F44-8378-FF578630B89F.jpeg
    213,5 KB · Wyświetleń: 3 969
reklama
Cześć Dziewczyny. Jestem tu nowa, choć w stażu jeśli chodzi o starania to już trochę dinozaur. Pierwszy raz w ciągu 2,5 roku mam sytuację z niejasnymi testami ciążowymi.
Zrobiłam 3 testy z różnych 3 firm.
Pierwszy 23 dc (11 lub 12 dpo wg testu owulacyjnego), kolejny 24 dc (12 lub 13 dpo), i ostatni 26 dc (14 lub 15 dpo). Wszystkie testy pokazały taki cień cienia cienia, że nie potrafię wywnioskować wiele. W ciągu 4 dni kreska powinna ciemnieć, wiem o tym, dlatego nie liczę na wiele... Ale ciekawa jestem Waszej opinii - wiem, że macie też duże doświadczenie.
cos przebija
 
Dodam jeszcze, że zrobiłam z ciekawości test owulacyjny również i kreska testowa wyszła dużo ciemniejsza od kontrolnej. Niewiele to oznacza, być może torbiel... Ale bardzo dziwny ten cykl. Bolą mnie naprzemiennie od kilku dni jajniki, krzyż. Nie wkręcam sobie takich objawów w każdym cyklu, ostatnio takie miałam przy ciąży, którą straciłam :(
 
Dodam jeszcze, że zrobiłam z ciekawości test owulacyjny również i kreska testowa wyszła dużo ciemniejsza od kontrolnej. Niewiele to oznacza, być może torbiel... Ale bardzo dziwny ten cykl. Bolą mnie naprzemiennie od kilku dni jajniki, krzyż. Nie wkręcam sobie takich objawów w każdym cyklu, ostatnio takie miałam przy ciąży, którą straciłam :(
zrob bhcg najwiarygodniejsze. Z mojego przykładu najpierw owulacyjne mi wychodziły pozytywne a później beta z krwi a płytkowe dopiero 3 dni po spodziewanej@ zaczęły wychodzić pozytywne
 
reklama
Dziękuję! Wszystkim Wam dziewczyny bardzo dziękuję. :* Test był o wrażliwości 10 i z porannego sikania :<
Niestety nie mamy wpływu na ostateczny wynik, a czekanie tak wykańcza :<

Trzymam za Was również najmocniej kciuki. PS. chciałam sprawdzić wynik bety - nie było, za pół godziny odświeżam i komunikat "Przerwa techniczna, Ze względu na prace serwisowe dostęp do wyników badań online jest niemożliwy" - akurat dziś!
 
Do góry