reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ze szwem trzeba lezec?

Ty miałas szyjkę 9mm 2 tygodnie temu, teraz pewnie krótszą. Szew i oszczędzajacy tryb życia dostają dziewczyny z szyjką 3x takiej długości.
Sama sobie odpowiedz, czy wazniejsze lody czy życie i zdrowie dziecka. Starsza zrozumie. To sytuacja przejściowa. A jak Ci szew zjedzie to wylądujesz na leżąco w szpitalu do konca ciązy i tyle z tych spacerów.
ja Ci gorąco życzę dotrwania do zdjęcia szwu w 37tc zamiast codziennych wizyt u wcześniaka, bo wtedy tym bardziej nie będziesz mieć czasu dla córki.

To są rzeczy, ktore trzeba brać pod uwagę, jak się planuje ciąże.
Święte słowa . Tu niestety nie ma miejsca na jakos to będzie … przynajmniej u mnie nie ma . Dziecko 5 lat już tez dużo rozumie . Do autorki postu , uwierz mi nie chcesz mieć skrajnego wcześniaka codziennie drżąc o jego życie 🥺
 
reklama
Do góry