reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czym Grozi Wegetarianizm???

Dołączył(a)
16 Maj 2009
Postów
4
Witam jeszcze raz wszystkie forumowiczki;)mam nadzieje ze wy pomozeice mi w moim problemie:) jestem wegetarianka od 8 lat....kompletnie nie jem zadnego rodzaju miesa szynek i pasztetow...jestesmy z mezem rok po slubie:) chcielibysmy miec dziecko ale boje sie ze ten moj wegetarianuzm moze dziecku zaszkodzic:(ze niemam odpowiednio przygotowanego organizmu na ciaze i ze dziecko potem moze urodzic sie chore:(jeszcze przed slubem staralismy sie o dziecko ....to juz 2 lata naszych staran i nic:( jestem zalamana;:)(:):( niemowie mezowi o swoich obawach bo niechce zeby martwil sie , ale obawiam sie najgorszego:(:(pomozcie
 
reklama
Jeżeli jesz produkty pochodzenia zwierzęcego ( jajka, mleko itp.) to to napewno nie wina wegetarianizmu. Zbalansowana dieta wegetariańska jest równie obfita w wszelkiego rodzaju witaminy jak dieta mięsna. Sama miałam okres że nie jadłam mięsa tylko produkty poch zwierzęcego i warzywa i wcale nie schudłam, ani nie zgrubłam. Mialam figure taką samą tylko skórę zdrowszą i ogólnie lepiej się czułam
 
dokladnie tak jak pisze Dib2 ;] wszystko powinno byc wporzadku przy takim odzywaniu, najlepiej idz do dobrego lekarza i sie skonsultuj :]
 
Do góry