reklama

Czysta masakra

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Distinct, 6 Luty 2015.

1. Distinct

Distinct Zaciekawiona BB

Mam duży problem, a właściwie dolegliwość. Nie wiem czy jest ona ciążową dolegliwością, bo w poprzedniej ciąży czegoś takiego nie miałam, ale do rzeczy ...
    Chodzi o to, że jestem w 22 tygodniu ciąży i od pewnego czasu strasznie bolą mnie pachwiny. Bolą do tego stopnia, że ciężko mi chodzić, siadać, wstawać, leżeć w jakiejkolwiek pozycji ... Szukałam odpowiedzi u mojego lekarza prowadzącego ciążę, ale niestety stwierdził tylko, że mogę sobie brać JAKIEŚ tabletki rozkurczowe i tyle.
    Jeżeli któraś z Was wie co to może być i od czego, i ma jakieś wskazówki, żeby ten ból przeszedł to byłabym wdzięczna za odpowiedź i wszelkie sugestie.
    Pozdrawiam.

2. DZIULKA78

DZIULKA78 uzalezniona od BB

dokladnei to samo mialam, lazilam jak kaczka o ile lazilam... a z miesiac tak sie " bujalam", samo przyszlo samo przeszlo.... nie pocieszajace ale prawdziwe :))) jak mnie zaczelo nawalac w 5 mcu to mnie tak rabalo do 6. plakalam jak mialam wlazic po schodach i po ulicy szlam jakbym miala samolot miedzy nogami...

3. reklama
  4. Distinct

Distinct Zaciekawiona BB

No właśnie, ja też laze jak kaczka i przyznam, że trochę mnie to martwi.

5. aneta_ck

aneta_ck Fanka BB :)

Distinct współczuję to pewnie mocno niewygodne. Ja nie miałam bólu w pachwinach tylko w spojeniu łonowym tak jakby. Bardzo wkurzajace i niewygodne. Trzymalo mnie do od ósmego do polowy dziewiątego miesiąca. Mój lekarz tez się nie bardzo tym przejął. Mówił że czasami tak jest ze cos się rozciąga, dzidzius gdzieś naciska i boli. Życzę żeby jak najszybciej przeszło. Pozdrawiam

6. Distinct

Distinct Zaciekawiona BB

Aneta, dziękuję. Ja tez pomyślałam w pierwszej chwili, że coś tam się rozciąga, ale to chyba troszkę za wcześnie? Najgorsze jest to, że lekarz się tym nie zainteresował ... :/

7. woka

woka Aktywna w BB

Hej jestem w 19 tc i też miewam takie bóle mój ginekolog powiedział ze to normalne ponieważ macica sie rozciąga i węzły które ja podtrzymują, ból odczuwa się kiedy się siada,wstaje,lub chodzi.

8. Distinct

Distinct Zaciekawiona BB

Woka, a powiedział Ci może czy to nie ma znaczenia która to ciąża? Jestem w drugiej ciąży i szczerze mówiąc w poprzedniej czegoś takiego nie miałam. Może ma na to wpływ odstęp między kolejnymi ciazami czy też nie?

9. woka

woka Aktywna w BB

Niestety nie mówił, to moja pierwsza ciąża, ale moge zapytać jak za tydzień pójdę: )

10. reklama

Poleć forum