reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czyżby jednak fasolka, może któraś z Pań miała podobne objawy?

Dołączył(a)
11 Styczeń 2015
Postów
5
Witam wszystkich,
Jestem po 30-stce, mam hashimoto (tsh uregulowane za pomocą tabletek) i wypadanie zastawki mitralnej również opanowane lekami.
Odstawiłam tabletki anty. w sierpniu zeszłego roku. Ostatnia miesiączka 3.12.2014 i potem brak (cykle do tej pory bardzo regularne 28-29 dni, jak w zegarku). Test płytkowy negatywny zrobiony 4 dni po terminie planowanej miesiączki.
Od 2 dni mam stały dość silny kłujący ból prawego jajnika (podobny jak przy owulacji ale dużo silniejszy no i nie w terminie, nigdy tak wcześniej nie miałam więc się denerwuję) a wczoraj pojawiło się krwawienie bardziej skąpe niż podczas menstruacji ale większe niż plamienie, a jajnik nadal boli jak by ktoś chciał go wyrwać, dodatkowo mdłości; brak apetytu, na samą myśl że powinnam coś zjeść mdli mnie; bóle i zawroty głowy (trzy ostatnie symptomy nigdy wcześniej nie występowały u mnie przy menstruacji) i ogólne osłabienie.

Czy to możliwe, że jednak test płytkowy się pomylił - a jeśli tak czy to są jakieś poważne komplikacje? Jeszcze nigdy nie byłam w ciąży więc nie wiem czego się spodziewać.

Na 100% nie jest to wyrostek robaczkowy.

Jutro idę na test beta hcg a w piątek mam wizytę u ginekologa i wiem, że wszystko się wyjaśni ale na obecną chwilę trochę mnie to męczy i pomyślałam, że może tu któraś z Pań rozwieje moje różne obawy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Takie krwawienie, mniej obfite od miesiączki, może oznaczać zagnieżdżanie sie jaja. Tak było w moim przypadku, tylko ja ten okres- nieokres uznałam za miesiączkę. Dopiero potem sie okazało, że to jednak był początek nowego życia :)
 
Hej. Widzę że mamy okres w tym samym terminie. Ja tez nie dostałam okresu ale hcg wyszło tez negatywnie czyli 0.10...tak samo mam ból po prawej stronie jak przed okresem ale nadal go brak...juz sama nie wiem co to:(
 
no właśnie u mnie nadal nic nie wiadomo :confused2: a może wiadomo ?
test 0.3 czyli też chyba negatywny? kurcze pogubiłam się w tych normach bety
Zastanawiam się może to też mogą być objawy jakieś infekcji albo torbieli?
kolejna szansa na rozwikłanie zagadki będzie w piątek (USG)
 
Ostatnia edycja:
Sisi jak dla mnie wynik 0.1-0.5 oznacza brak ciąży :( ja wolę dmuchać na zimne bo raz przeoczylam objawy ciąży a była to niestety ciąża pozamaciczna i wylądowałam w szpitalu :( sprawdź jeszcze raz hcg i daj znać. Mnie brzuch strasznie rozbolal i nie wiem czy nadchodzi okres czy nie :/ jak do piątku nie dostane to idę znowu na hcg. Trzymam za Ciebie kciuki!
 
@: myszka71
dzięki za info, w takim razie w piątek sprawdzam jeszcze raz. No i oczywiście podzielę się tym czego się dowiedziałam u ginekologa po usg.
Czekam również na dalsze newsy z Twojej strony.
A ja trzymam kciuki za Ciebie! :-)
Pozdrawiam
 
@myszka71
sprawdzone wszystko, niestety fasolki nie będzie jeszcze na razie :sad: kolejny test beta 0.1
usg pokazało torbiel na prawym jajniku dostałam leki i jest lepiej, ból minął ale muszę je brać dopóki torbiel nie zniknie. Niestety taka dolegliwość może powodować zaburzenia w miesiączkowaniu.
Mam nadzieję, że u Ciebie są lepsze wiadomości.
Pozdrawiam cieplutko
 
reklama
Do góry