reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Darmowe Probki

reklama
A gdzie na stronie Nutrici jest formularz rejestracyjny?? Bo przeszukalam cala strone i nic nie znalazlam :-)
 
;-) kurde mi moge linka wkleic to jest na stronie nutricia w dzile poradnik nutricia sie wypelnia formularz i przysylaja razem z nim jakies probki i jedna frutapure :laugh2:
 
d*upa
ja już się dwa razy rejestrowałam na stronie Nutricii i za każdym razem po jakimś czasie dostawałam maila, że rejestracja się nie powiodła. widać mają za dużo chętnych i teraz odgórnie odrzucają próby rejestracji. ja chciałam od nich poradnik żywienia, bo wiem, że potem przesyłają próbki, ale się nie udało
a tutaj formularz
http://www.nutricia.pl/klub_przylacz_sie.php
 
zeżarło mi wszystko co napisałam...
Leyna a na infolinię próbowałaś dzwonić? jak nic nie wskórasz to ja Ci wyślę ten poradnik, bo mnie coś firmy rozsyłające próbki kochają :)
 
a mnie sie udalo tam zarejestrowac
Leyna, moze akurat cos aktualizowali na stronie i dlatego nie moglas sie zarejestrowac :confused:
 
reklama
a mnie sie udalo tam zarejestrowac
Leyna, moze akurat cos aktualizowali na stronie i dlatego nie moglas sie zarejestrowac :confused:

pierwszy raz rejestrowałam się tam ponad miesiąc temu. i po 2 czy 3 tygodniach otrzymałam maila zwrotnego, że rejestracja się nie powiodła. drugi raz rejestrowałam się kilka dni temu. tym razem mail o nieudanej rejestracji przyszedł jeszcze tego samego dnia.
kiedy Ty sie rejestrowałaś?
 
Do góry