reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Daty pamiątka !

NUNA

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Lipiec 2007
Postów
225
A pomyślałam sobie że można przecież wpisywac sobie daty dni któtych np, wyszedł ząbek pierwszy, kiedy to szkrab sobie sam usiadł i kiedy na nogi staje . Taka paniątka aby nie zapomnieć
MOJ pierwszy ząb ;24.09.2007 i drugi 24,09,2007 trzeci 31,10,2007
siedze bez trzymanki od 03,02,2008 itd.i itp.:-)
 
reklama
Nuna świetny pomysł, prowadzę tez taki pamiętnik i album w jednym, ale tutaj tez może być.
Pierwszy świadomy uśmiech - lipiec 2007.
Pierwszy raz Laura sama usiadła 05.02.2008
 
Ja wczoraj właśnie rozmawiałam z Tomkiem że przydałoby się to gdzieś spisywać. Ale zawsze mówiłam że na wieki jest zapisane w internecie. Patrząc jednak na dzisiejszy komunikat na forum(uszkodzony serwer) prędziutko to sobie postaram się spisać. :tak:
 
też pomyślałam, że muszę poczytać swoje posty, co kiedy było:szok: ciekawe jak ja się doszukam:eek::baffled:
 
Ja staram się prowadzić dziennik (no, bardziej tygodnik ;-)) i zapisuję wszystkie ważne wydarzenia, osiągnięcia i te cudowne, najzwyklejsze chwile też :-)
 
Ja się do tego nie nadaje - jestem za mało systematyczna. :zawstydzona/y:
Ale chciałabym przynajmniej wiedzieć co kiedy żeby dziecko mnie kiedyś nie pytało o siebie a ja na wszystko odpowiedź - nie pamiętam.
 
U nas pierwszy ząb na dole 5.11.2007
Pierwszy raz sam usiadł 16.01.2008
Sam wstał 2.02.2008
pierwszy ząb na gorze 4.02.2008
 
Ja sobie zaznaczam w książeczce zdrowia Stasia kiedy mniej więcej co się działo :-) Jest tam taka tabela rozwoju psychoruchowego - chyba tak się nazywa. Zaznacza się krzyżykami co w którym miesiącu. O zębach nic tam nie ma, ale łatwo zapamiętam, że u nas wyszedł pierwszy dokładnie jak Staś skończył 8 miesięcy czyli 4 lutego :-)
Mam zaznaczony m.in. pierwszy uśmiech - 6 tyg.
Obracanie się z pleców na brzuch - 4,5 mies.:szok::-D:-D
Pełzanie - 5 mies.
Raczkowanie - 6 mies.
Wstawanie samodzielne- 7 mies.
Itp. itd. Polecam bo to dużo czasu nie zajmuje i będzie dziecko kiedyś miało w jednym miejscu wszystko o sobie :-)
 
isia zapomniałam, że tam jest ta tabelka:szok:
po sesji odgrzebuję wątki i zaznaczam:-D
 
reklama
Jak tylko Franek urodził się kupiłam album małego dziecka i zapisuję tam wszystkie wazne wydarzenia, wklejamy odciski dłoni i stpoy. jako doświadczona mama wiem, ze dla dziecka taki album to niezła frajda i super pamiątka :-)
 
Do góry