reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

Witajcie,

Po porodzie zaczęły mi wypadac włosy, stosowałam jakies odzywki, ale raczej bezskutecznie. Może znacie jakis dobry środek?
pomiędzy 3-6 miesiącem po porodzie wypadanie włosów jest związane z gospodarką hormonalną. Przeżyłam, potem poszałam do fryzjera i zrobiłam sobie pasemka!!! TZRYMAJ SIę! Głowa do góry. Wszystko można przetrwac. Przeżyłyśmy poród, więc co tam włosy...hi hi
 
reklama
no mnie od tygodnia wlasnie wlosy wylza garsciami:baffled:
moja mama mowi ze miala to samo, prawdopodobnie to genetycznie uwarunkowane i wiem jak to potrafi zalamac, bo chociaz nazekalam zawsze to tesknie za moimi grubymi gestymi wlosami:-(
 
Witajcie:
JA mam ten sam problem,po urodzeniu dziecka zaczęły mi strasznie wypadać włosy..wszędzie ich pełno.JAk bawię sie z synkiem to bez przerwy muszę je z niego zdejmować:baffled: zaczynam się martwić bo jak tak dalej pójdzie to będę łysa:)
 
dziewczyny poradźcie co mam robić od 3 tygodni potwornie wylatują mi włosy zaczęłam łykać witaminy,ale nic nie pomaga czy to może mieć związek z urodzeniem dziecka, malutka ma 5 miesięcy po urodzeniu pierwszego dziecka nic takiego się nie działo , wyniki morfologii też są wporządku co robić?
akKb.jpg
VRLHp2
 
u mnie było dokładnie to samo, zaczeło sie tak jak u Ciebie około 4 miesiąca po porodzie, lekarz powiedział mi wtedy ze to normalne, a ja myslałam, ze wszystkie włosy mi wypadną i w końcu zostanę łysa:szok:. Kupiłam sobie szampon przeciw wypadaniu włosów i pomogło:-)
 
Mi sie bardzo pogorszyly wlosy,( nie wypadaja) moj lekarz powiedzial , zebym sie lepiej odzywiala i ze to spowodowane jest tym za karmie i dziecko wszystko wypija z mlekiem, wszystkie witaminki
 
Mi teżw podobnym czasie zqaczęły strasznie wypadać włosy. Ścięłam je na krótko, żeby nie wyglądać jak liniejący kot :confused2: Pomogło łykanie Humavitu. Choć szczerze mówiąc, pewnie i samo by przeszło. Przeczekać - to jedyna moja rada.
 
reklama
ja mialam podobnie z tym ze nie karmie piersia(ale mi podczas ciazy juz zaczely wlosy wypadac), pomogl mi revalid-takie zielone kapsulki, po skrzypie-bardzo zle sie czulam,ale teraz juz ok-wlosy wyrywa mi tylko niunka ;-)
 
Do góry