reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Depremin, leki na depresję- skutki uboczne, samopoczucie

Mag31

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2022
Postów
168
Hej, dziewczyny brałyście depremin (dziurawiec)? Lub takie prawdziwe leki na depresję, przepisane przez lekarza?
Ostatnio mam mega spadki nastroju. Jestem nerwowa lub płaczliwa. Obstawiam, że brak ludzi wokól i samotność (caly dzien z dzieckiem sama) mnie dobija tak. No i ta pogoda szara i deszczowa... Humorki dziecka nie pomagają... Ale do końca roku moja sytuacja się nie poprawi (w grudniu przeprowadzamy się i bede blizej rodziny), więc zastanawiam się nad tym dziurawcem. Tylko czy pomoże?
MIalam kilka spotkań z psychoterapeutką. Doradziła, jak pracować nad sobą itd, ale to pomaga, kiedy czuję sie lepiej. W gorsze dni mam ochotę dzwonić do męża, żeby sie zwolnił i przyjechał do domu, bo mi tak chu****...
 
reklama
Do góry