reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Cambridge

reklama
Ja jestem cały czas na diecie, ale nie cambridge.

widzę w podpisie dieta "octowa" nie wydaje mi się dobrym rozwiązaniem na dłuższą metę, podejrzewam ze moja wątroba by tego nie wytrzymała... A jeżeli chodzi o diete DASH to mozesz powiedzieć coś wiecej o niej? Jakie masz doswiadczenia?
Chociaż ja chyba zostane przy Cambridge bo gotować nie trzeba a produkty nawet dobre w smaku :)
A dziś podczas przerwy zobaczyłam ze nawet w marcowym cosmopolitan piszą o diecie Cambridge to sobie poczytałam pijąc cappuccino właśnie z tej diety ;)
 
widzę w podpisie dieta "octowa" nie wydaje mi się dobrym rozwiązaniem na dłuższą metę, podejrzewam ze moja wątroba by tego nie wytrzymała... A jeżeli chodzi o diete DASH to mozesz powiedzieć coś wiecej o niej? Jakie masz doswiadczenia?
Chociaż ja chyba zostane przy Cambridge bo gotować nie trzeba a produkty nawet dobre w smaku :)
A dziś podczas przerwy zobaczyłam ze nawet w marcowym cosmopolitan piszą o diecie Cambridge to sobie poczytałam pijąc cappuccino właśnie z tej diety ;)

He he, do jakich doszłaś wniosków??Bo nie ma jak porównać opis z rzeczywistością??
 
Tej diety nie stosowałam ale diety też okazały się dla mnie mało skuteczne, poszłam inną drogą. Ale przede wszystkim dieta to powinna być dobrana do Twojego trybu życia, aktywności fizycznej a nie kieruj się tylko tym że jest popularna, bo nie każda dieta dla każdego jak się to mówi czy pisze :)
 
Do góry