reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dmuchane rękawki na basen dla rczniaka. Jakie?

pepsicOLA

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
22 Lipiec 2010
Postów
148
Miasto
Wrocław
Wybieram się z moją roczną córeczką do aquaparku. Ciężko jednak dostać dmuchane rękawki dla dziecka w takim wieku. Znalazłam jedynieSpeedo i Areny. Na allegro kosztują ponad 25 zl + przesyłka. Nie są też specjalnie atrakcyjne kolorystyczniedla malca.
Może sotkałyście się z innymi, np. tańsyzmi motylkami... Z gory dziekuję za pomoc.
 
reklama
Witaj
Ja osobiście nie spotkałam się na basenie z tak małym dzieckiem w motylkach.
maluchy na basenie są na rękach rodziców a te starsze, które już taplają się same mają motylki:)
Może lepiej kup takie kolo dmuchane z majtkami - myślę, że sprawi więcej frajdy - choć u nas nie sprawdziło się zupełnie (może na to tez jeszcze za mały, zresztą my spędzamy większość czasu w brodzikach a na głęboką wodę wchodzimy góra na 15 minut)
 
Problem wtym, że do aquaparku nie wejdę z własnym kołem. Z brodzikiem tam ciężko, a wie od koleżanki, ze już rocze dzieci mimo, ze na rękach rdziców maja miećmotylki.
 
A to jakieś inne obyczaje panują u Was. U nas i z własnym kołem i bez motylków się chodzi:) Na śląsku lepiej:) bo w żadnym aquaparku się z tym nie spotkałam:)
 
zdecydowanie nie polecam rękawków dla tak małych dzieci. maluch musiałby przybrać bardzo nienaturalną dla niego pozycję, a po za tym jego rączki są na tyle małe i gibkie, ze ja bym się bała czy mi się synek nie wyślizgnie. FOTELIK DO PŁYWANIA DLA DZIECI WEHNCKE 14736 (1491812190) - Aukcje internetowe Allegro niestety inną opcją są tylko takie siedziska, a skoro ich nie można u was (co jest bez sensu) to niestety nie pomogę
 
reklama
Do góry