reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dni płodne średnie

Dołączył(a)
15 Grudzień 2021
Postów
9
Hej laseczka mam pytanie może ktoś miał taki problem ze uprawiał sex w dni płodne średnie i test ciągle po 7 dni pokazuje że nie jest w ciąży czy może być tak że mogę nie mieć dni dlodnych w taki dzień.?
 
reklama
Siedem dni po czym? Po owulacji? Po stosunku? Po spóźnionym okresie? Po bólu głowy? Po wizycie u dentysty? Twoje pytanie jest tak chaotycznie napisane, że nie wiem o co Ci chodzi?
 

Załączniki

  • 1d494132-1eb2-4f43-ada5-909bc6313016.jpg
    1d494132-1eb2-4f43-ada5-909bc6313016.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 98
ale 8 dni po czym? Jeśli nie masz stwierdzonej owulacji u ginekologa to nie wiesz kiedy ją masz więc tym bardziej może być ciąża. Kalendarzyk to tylko statystyka, on nie wie kiedy masz owulację. I zajść w ciążę możesz wtedy nawet w 'nieplodne dni' w aplikacji 🤷
 
reklama
Do góry