reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

do lutowych mam

naja

Fan(ka)
Dołączył(a)
11 Maj 2005
Postów
8 813
witam wszystkie mamy, które tutaj zaglądają. pustki, jakimi świeci ten wątek są mylne, gdyż życie mam z lutego 2005 roku toczy się w ukryciu. jeśli któraś z mam ma ochotę dołączyć do naszego grona, podzielić się radościami i smutkami /oby tych było jak najmniej/ zapraszam! tatusiowie oczywiście również mile widziani:tak:
 
reklama
Witaj Mimimka:-)
Napisz coś więcej, czy czekasz na wpuszczenie na zamknięty?;-) My już miałyśmy okazję na gg rozmawiać chwilkę;-)
Mam nadzieję że ci się spodoba w wirtualnym świecie BB:tak:
 
kacperek i fasolka, witamy!! mamy lutowe są, zapraszamy do naszego grona! jest nas kilka, towarzystwo miłe i doborowe, tyle że zakonspirowane;-) piszemy sobie na wątku zamkniętym, a ten jest taką skrzynką kontaktową. jeśli chcesz zapraszamy, dołącz do nas! z tego co Ela nam pisała już rozmawiałyście, a że jesteście z jednego miasta pewnie macie wiele wspólnych tematów;-) możesz też zawsze napisać do mnie na prv lub tutaj zostaw wiadomość. wątek choć zamknięty jest otwarty dla nowych mam lutowych:tak:

mimimka, a myśmy już sprawę załatwiły jak wiesz i już nas widzisz w całej okazałości:-D
 
Witam wszystkie mamusie i ich lutowe pociechy.

WerEla- tak miałyśmy okazję się wstepnie poznać i mam nadzieję że tych okazji będzie jeszcze więcej do pogadania. jestem jeszcze trochę zielona z tym forum i musi ni naja pomagać. ale mam nadzieję że szybko jakoś się poduczę i będę śmigać jak stara:tak::tak::tak:.

dla wszystkich parę słów: mam też lutowego bąbla czyli moją córeczkę Oktawię i syna Alana, który ma 15 lat więc różnica jest spora. mieszkamy w małej mieścince nad jeziorem i tak czas jakoś leci.moja mała lutówka jest u babci na wakacjach więc trochę spokoju mamy z synem bi inaczej by nas zagadała, ale i tak tęsknimy. ja pracuję właśnie powoli muszę się szykować. jak przyjadę z pracy to postaram się coś więcej napisać.

naja- ja sobie nie mogę poradzić wiesz z czym więc musisz mi to wszystko jak małemu dziecku pokazać. wstyd mi ale co zrobię trochę techniki i widzisz:confused::confused::confused:




 
Hej Mimimka!
Fajnie, że jesteś!
Naja Cię z lekka zapowiedziała ;-), ale nie wspominała, że masz jeszcze takiego kawalera!
Super! Może posłużysz mi czasem radą jako doświadczona już mama nastolatka? Oczywiście o Oktawii też napisz koniecznie więcej! No i o sobie. Ale może już na zamkniętym? Zapraszamy!
kacperek i fasolka - witam i Ciebie!
Mam nadzieję, że już wkrótce poznamy się lepiej ;-)
 
hej hej piszę tak pózno bo jak przyjechałam z pracy to mój kawaler siedział przy kompie więc dopiero mogę coś napisać. jestem trochę padnięta ale dam radę te parę słów wypocić.

złotko- też się cieszę że mogę i ciebie poznać:tak::tak::tak:. a z tym zamkniętym to mam problem bo jestem sierota i potrzebuję pomocy żeby to ogarnąć. no mój kawaler to już prawie facet... jak tylko będę mogła coś mądrego doradzić to jasne możesz na mnie liczyć. postaram się jutro więcej napisać bo już ledwo patrzę na oczy. pa:-).
 
Mimimka witaj:-) Musisz szybko nauczyć się jak obchodzić się z zamkniętym bo tam można swobodnie sobie pisać;-) Tam ci się spodoba, bo jak już kiedyś Tobie pisałam tam jest jak w domu;-)
To fajnie że mogłaś córcię na czas wakacyjny dać do babci. A gdzie pracujesz? Bo widzę że masz pracę zmianową.
Ty pewnie odsypiasz wczorajszą pracę a ja już w pracy siedzę i zamiast zająć się moimi obowiązkami to siedzę na BB i piję kawkę:cool2: Ale już właśnie zabieram się do pracy:tak:
Miłego dnia:-)
 
reklama
a już myślałam że nie uda się pościągać pajęczyn jakie przykryły wątek otwarty, a tu proszę - jaki ruch:-D witam i ja mamuśki, o cierpliwość proszę w sprawie zamkniętego, a co do posługiwania się nim na pewno będziemy pomagać:tak: a póki co bardzo się cieszę że tu zaglądacie!

a teraz zmykam, wysłałam tekst do druku i lecę na jakieś śniadanko. później zajrzę, i na @ też;-)
 
Do góry