reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

do rodzicow malych dzieci..

Domanska86

Kasia - Domisiowa Mama
Dołączył(a)
27 Luty 2007
Postów
288
Miasto
okolice diabła Boruty ;)
Czesc dziewczyny..
Ostatnio u mnie na wsi zdarzyla sie tragedia... chlopczyk 2.5 roku utopił sie w stawie... syn znajomych kolega mojego syna
chłopczyka szukała straz policja rodzice i znajomi..
Gdy mysle o tym .. to tylko mi tylko przychodzi do glowy... chlopiec był wesolym dzieckiem... ktory wszedzie w chodził nikt go nie mogł upilnowac.... zupelnie tak jak mój Miłosz...
ktos pewnie pomysli ze dotej tragedii moglo nie dojsc wystarczylo troche rozsądku... ale doszlo... nie obwiniam tutaj rodziców bowiem jakie są małe dzieci...
Pisze bo byscie wyprzedzili umysł dwulatka... i zawczasu zamykali furtki dzwi... odgrodzili to co jest niebezpieczne...
Moj syn mial ostatnio szytą brode bo upadł na deske z gwozdziem... (przyznaje moja glupota.... o mialam je posprzatac nie zdarzylam... ) od tamtej pory strzegę chlopców jak oka w glowie..
drodzy rodzice dbajcie nietylko o wychowanie tego mlodego czliweka ale tez o ich bezpieczenstwo... bo to jest najwazniejsze... bo jak dojdzie do tragedii to nikt nam nie zwroci tej wesolego dziecka.. a i bedziemy potempienii przez innych rodziców zato ze jestesmy nie odpowiedzialni lekkomyslni... tak jak to jest u moich znajomych chlopiec choc byl pilnowany przez rodzicow i dziadkow to teraz kazdy zrzucil wine na matke ojca i babcie..
 
reklama
Do góry