reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobre Rady

karola-04

Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)
Dołączył(a)
9 Sierpień 2006
Postów
4 626
Pomyślałam sobie że warto czasem komuś cos poradzić sposoby na trudne plamy czy konserwacje czy też gotowanie itp. pewnie każda ma swoje jakieś wynalazki lub tajemnice rodzinne na różne rzeczy dnia codziennego lub może sama coś odkryłą co jest fajne a co nie.

ja wpadłam na pomysł i polecam każdej mamie. mini mikser na baterię taki do spieniania mleka np. w kawie. kosztuje może 5 zł ale ja tym miksuję SZymusiowi kaszkę i robie się jak puszek a jak smakuje zdecydowanie lepiej niż rozmieszana łyżeczką.

więć pierwszy na liście rzeczy OK jest: ręczny mini mikser :-D

czekam na inne rady.
 
reklama
cieszę się że mogłam pomóc wpadłam na niego jak sama walczyłam z grudkami w kaszce i łyżeczką mieszałam i mieszałam;-) trzeba sobie radzić
 
plamy bo jedzonku na ubranku najlepiej zamoczyć w zimnej wodzie a nie ciepłej i wetrzeć trochę szarego mydła lepiej działą niż odplamiacz i zdrowsze.
 
ja zamiast szarego mydła stosuję pastę Komfort - rewelacja, ajak HUbek był mniejszy to plamy po kupce schodziły tylko tym - teraz juz kupka nie wydostaje nam sie z pampersów całe szczęście :O)
 
Dzisiaj wykorzystałam. Pomogło. Kaszka rzeczywiście jedwabista.
Wypróbowałam również ale po tym miksowaniu sinlac zrobił się dużo rzadszy i już nie za bardzo nadawał się do podania łyżeczką. Tobie Ewamat nie zrobił się rzadki??
Ale przy innych kaszkach rozmieszało się super, grudki zniknęły, a kaszka była taka sama gęsta jak przed miksowaniem.
 
Kasiad, ja robiłam gęstą kaszkę, więc po zmiksowaniu nie była rzadka. Czasami przy takiej gęstej robiły mi sie grudki i Majka nie chciała jej jeść.
 
reklama
Mam problem z plamami po bananie :baffled: ciuchy nadaja sie tylko do smieci ace i vanisz nie pomaga :baffled:
 
Do góry