reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dobry dermatolog dla noworodka w Rzeszowie

Dołączył(a)
21 Czerwiec 2008
Postów
1
Miasto
Rzeszów
Cześć wszystkim , błagam o pomoc, szukam dobrego dermatologa dla mojej miesięcznej córeczki, może macie jakieś pozytywne doświadczenia w tej kwestii? Może byc oczywiście prywatnie a nie tylko na NFZ. Wiem że pani dr Rusin jest bardzo dobra ale słyszałm ze bardzo długo sie do niej czeka, a prywatnie chyba nie przyjmuje, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Prosze o pomoc:-(
 
reklama
Witaj ;-)
ja bym wlasnie polecila dr Rusin ale kolejki ma dlugie !! i wydaje mi sie ze chyba przyjmuje prywatnie ale gdzie to nie mam pojecia !!
a nie pytalas sie pediatry swojej corki o dobrego dermatologa ? powinien znac paru specjalistow !!

Pozdrawiam !! !! !!
 
Choć to już dawno nie aktualne, to może ktoś tu zaglądnie jak będzie potrzebował i skorzysta.
Ja osobiście polecam dr Rozmusa, przyjmuje w przychodni w szpitalu MSW, jest małomówny lecz działa skutecznie i co najważniejsze łatwo się do niego dostać.
 
Do góry