reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Dobry ortdonta w Bydgoszczy

Kasiad

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2006
Postów
12 276
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Dziewczyny, szukam dobrego ortodonty w Bydgoszczy, może być prywatnie lub w przychodni.
 
Ostatnia edycja:
reklama

Madziara

Sierpniowa mama'07
Dołączył(a)
29 Grudzień 2006
Postów
1 848
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Kasiad ja chodzę z dziewczynkami do dr Molus, która przyjmuje w Sanitasie na Błoniu. Ja akurat chodzę na kasę chorych, ale refundacja obejmuje dzieci do 13 roku życia, potem to już chyba i tak trzeba prywatnie.
 

Justynka83

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Marzec 2009
Postów
19
Rozwiązania
0
Witam ja polecam Aveodent i Panią Dorotę Janik-Majewską. Pani jest rewelacyjna, wszystko tłumaczy, jest bardzo sympatyczna (myślę, że idealnie nadaje się dla dzieci), właśnie jestem w trakcie noszenia aparatu, moja przyjaciółka niedawno skończyła u niej leczenie i jest też bardzo zadowolona :-). Adres: ul. 20 Stycznia 17/3.
 

fotoprimo

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Marzec 2015
Postów
15
Rozwiązania
0
Sanitas Błonie, Gałczyńskiego 19, tel. 52 373 46 47, dzieci do 13 roku życia za darmo
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry